RUKAHORE_SHOP_BANNER

Polskem prolítla deska s indickým nádechem. Kdo útoční na tamní čakry?

Kali je pojmem, které tuzemskému publiku není příliš nutné představovat. Nemáme nyní na mysli interpreta ze Slovenska, nýbrž z Polska. Vládce stáje Ganja Mafia toho má na svém kontě nemálo, z posledních let se sluší připomenout projekt s Paluchem či producentem Gibbsem. Naposledy jsme jeho jméno skloňovali v minulém roce, kdy nahrál desku na motivy své knihy „Krime story“. Ono vlastně je nutné se naznačit, že Kali si rád brouzdá v tematických vodách a dělá desky s konceptem.

Tentokrát spojil síly s beatmakerem, jež pojal za své pseudonym Pawbeats. Ten se postaral o vskutku unikátní podmazy, které celku dávají zcela unikátní ráz. Album „Chakra“ vyšlo 31. března pod hlavičkou stáje Ganja Mafia a těší se velkému zájmu. Čtrnáct skladeb obohacených o jednu bonusovou nenabízí žádného hosta. Je však nyní na místě si nastínit, proč je toto album specifická a čím si dokázalo získat posluchače.

Sám jsem musel hledat význam slova Čakra, neboť nejsem seznámen s Hinduismem a tradicemi indické kultury. Kali a Pawbeats se pomocí svých skladeb snaží propojit energii v těle a vyvolávat pozitivní vlny nejen ve sluchovodech. Výsledkem je experimentální koncepční deska, kde jsou beaty tvořeny na záměrně daných kmitočtech, které mají stimulovat energetická centra. Autoři navíc slibují sérii klipů, které budou natáčeny po celém světě. Posledním lákadlem je i fakt, že při tvorbě beatů byly použity živé nástroje. 

Tracklist:

1. Muladhara
2. Korzenie
3. Svadhisthana
4. Zwierciadło
5. Manipura
6. Muza
7. Anahata
8. Pacyfka
9. Vishuddha
10. Tchnienie
11. Ajna
12. Portal
13. Sahasrara
14. Absolut
15. Muza (Remix) (Bonus Track)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná