RUKAHORE_SHOP_BANNER

Plan B opět kloubí ostrovní zvuky se svým filmařským talentem. Na jeho vizuály je radost pohledět

V Londýně je považován za váženou osobu, přestože má teprve čtyřiatřicet let. Na svém kontě má čtyři regulérní desky, kritiky vychvalovaný film Ill Manors a angažování v dalších sférách. Jako umělec, herec, producent a režisér v posledních letech nemá na Ostrovech konkurenci a vystačí si na vše sám. Dokládá to i jeho poslední album, jež lemují klipy, které snesou i přísné filmařské měřítko. Co dodat, pokud hledáš kreativitu, zkus narazit na tuto adresu.

Benjamin Paul Ballance-Drew známý především jako Plan B nebo Ben Drew do toho opět praštil a nastavil laťku hodně vysoko. Od první desky z roku 2006 ušel pořádný kus cesty, ale pravdou je, že nikdy nebyl kritiky špiněn. Jeho práce už od prvních krůčků vykazovala velký potenciál a poctivou práci. Několikrát stál před filmovou kamerou, v roce 2012 se postavil opět před ni, ale i za ni a obstaral i soundtrack a scénář ke svému filmu Ill Manors.

V květnu minulého roku Plan B naznačil, že se po pěti letech vrací k hudební kariéře. Pozdvižení vyvolal o pár měsíců později, kdy označil své dílo za mnohem méně rapové. Jak znělo v prohlášení, necítí se být rapperem, který si chce hrát na malém písečku. Začal více koketovat se zpěvem a brouzdat mezi žánry. Velké lidi poznáš to, že je neustále něco žene dopředu a on nechtěl usnout na mrtvém bodě.

Album „Heaven Before All Hell Breaks Loose“ vyšlo nakonec 4. května pod křídly Warner Music Group a Plan B má opět úsměv od ucha k uchu. Krátce po uvedení na prodejní pulty otevřeně přiznal, že ho práce pohltila natolik, že z ní už necítil radost. Nová deska ho však prý z vězení propustil a po letech oprášil stará přátelství.

Tracklist:

1. Grateful
2. Stranger
3. Heartbeat
4. Queue Jumping
5. Wait So Long
6. Pushin'
7. Heaven Before All Hell Breaks Loose
8. It's a War
9. Guess Again
10. Flesh & Bone
11. Pursuit of Happiness
12. Mercy
13. Deeper
14. Sepia
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná