RUKAHORE_SHOP_BANNER

PC verze GTA V nabízí i nové LP Oh Noa s Alchemistem v kulisách Los Santos

Máte rádi gangsterskou videoherní sérii Grand Theft Auto? My také. Srdce hiphopového fanouška nemůže odmítnout možnost vyzkoušet si městskou akci se spoustou vloupaček, přepadení, honiček a dalších strastí i slastí mafiánského života. To Alchemist a Oh No se v PC verzi pátého dílu populární hříčky, jež vyšla 14. dubna, podívali do Los Santos z úplně jiného pohledu.

Kdybyste měli možnost se podílet na obsahu vaší oblíbené hry, čím byste jako hiphopový producent přispěli k simulátoru grázla toho nejhrubšího zrna? Oh No s Alchemistem byli prozíraví a rozhodli se držet svého řemesla. Výsledkem je nové LP "Welcome To Los Santos", v němž se na křídlech hudebních podkladů obou autorů (a nejen jejich) přenesete do fiktivní paralely Los Angeles se vším co k tomu patří. Texty ladí s herním prostředím, přičemž hudební kulisa zastupuje gangsterský prvek sama o sobě.
 
Že je pozvánka do videoherních kulis GTA V prestižní záležitostí, dokládá i bohatý seznam hostů. Do toho zasáhla jména jako Earl Sweatshirt, Aloe Blacc, Freddie Gibbs, Danny Brown nebo Action Bronson. Žánrově sice album sem tam zabrousí mezi další žánry (heavy rock, electro, funk aj.), základní rapová linie ale zůstává zřetelná i při prvním poslechu. Vývojáři z Rockstar Games opět ukázali, jakou mají slabost pro svět mafiánského hazardu se životem, a to se smyslem pro deatil. Podobné pokusy o skloubení skutečné a virtuální reality dopadají v lepším případě rozporuplně, častěji pak zklamáním skalních fanoušků.
 
Album "Oh No & Alchemist - Welcome To Lost Santos" právě vychází a slyšet jí můžete v přehrávači níže. Pořídit pak můžete samostatně nebo s nákupem PC verze Grand Theft Auto V. To však jen v případě, že byste se pro ní chystali do zámoří. 
 
 
Tralier ke hře Grand Theft Auto V se skladbou "MNDR feat. Killer Mike - Lock + Load":
 
 
Tracklist:
1. Gangrene – Play It Cool feat. Samuel T. Herring (of Future Islands) & Earl Sweatshirt
2. Ab-Soul – Trouble feat. Aloe Blacc
3. Tunde Adebimpe – Speedline Miracle Masterpiece feat. Sal P & Sinkane
4. MC Eiht & Freddie Gibbs – Welcome to Los Santos feat. Kokane
5. Phantogram – K.Y.S.A 
6. Vybz Kartel – Fast Life 
7. King Avriel – 20's 50's 100's feat. A$AP Ferg
8. MNDR – Lock & Load feat. Killer Mike
9. Popcaan – Born Bad feat. Freddie Gibbs
10. E-40 – California feat. Dam-Funk & Ariel Pink
11. Wavves – Leave
12. Curren$y & Freddie Gibbs – Fetti
13. Little Dragon – Wanderer
14. Action Bronson & Danny Brown – Bad News
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná