RUKAHORE_SHOP_BANNER

Paluch & Kali diktujou nekompromisní silou! Naposlouchej jejich desku před kempem

Vítejte v novém, polském ringu. V prvním rohu stojí Paluch, bývalý člen stáje Aifram, který je již od roku 2004 nedílnou součástí polské scény a v jeho vitríně se tyčí nejeden nosič a jehož múzou mu byla ulice. V druhém rohu stojí Kali, kterého veteráni mohou mapovat již od roku 1998. Mladší čtenáře by mohl tento rok zmást díky jeho absenci z důvodu několika pobytů ve vězení. I on má na kontě nejeden zajímavý počin, který sklízel nejeden úspěch a jehož múzou mu byla chladná cela. Zápas by mohl začít za předpokladu, že by tyto dva šampiony nepojilo pevné pouto – nová deska nesoucí název „Milion dróg do śmierci“.

Několik let si každý hrabal svůj píseček, přestože oba začínali v nějakém uskupení. Loňského roku se Kali i Paluch pochlubili solovými deskami a 8. června nám servírují své společné dílo obsahující šestnáct zářezů. O hudební podmazy se postarali  Donatan, SoDrumatic, Sherlock Julas, RX a Wuszu a na mikrofonu se objevili Kacper a Onek87. Za gramofony se postavili Dj Feel-X a Dj Story. Album vyšlo pod hlavičkou Ganja Mafia Records Label & BOR a křest  proběhne 14. června v Poznani.

Přesto, že oba interpreti mají různorodé formy projevu, vytvořili spolu zralé, zajímavé album, na kterém si sáhli na dno svých lyrických schopnosti. Podařilo se jim zachytit své myšlenky na témata, jakými jsou otázky života a smrti, které polská kritika označila za univerzální, přesto ale nadčasové.  Po zvukové stránce je toto album takovým kompromisem mezi elektronickou a klasickou hudbou, kterou obohatil vokální výkon raggamuffina Kaliegea.

Libí se vám tento počin a zoufáte, že do Polska je daleko a vy byste je rádi viděli live? Taková možnost tu ale je. Paluch a Kali vystoupí na letošním ročníku hip-hop kempu v Hradci Králové, tudíž další důvod proč sehnat lupen a dorazit ne?

Tracklist:
1. Milion dróg do śmierci
2. Syntetyczna Ganja Mafia
3. Droga do raju
4. Hip-hop 4 ever
5. Mam nadzieję
6. D.N.A miasta
7. Spokój
8. Droga do piekła ft. Kacper
9. Whiskey haze
10. Nie zmusisz mnie ft. Onek87
11. Nic nie trwa wiecznie
12. Nieśmiertelni
13. Outro
14. Nie musisz nic
15. Było minęło
16. Słyszałem o... (bonus)

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná