Paluch hledal producenta na desku obdobně jako O.S.T.R.

Upřímně se přiznám, že přestože jeho jméno u našich severních sousedů registruji už hezkých pár let, k jeho tvorbě jsem přičichl hlavně až loňského roku v Hradci Králové. Tehdy Paluch a Kali vydali společné album, které bylo libozvučné nejen z mého přehrávače, o čemž jsem se přesvědčil i v hangáru. Za chladné noci v silných úderech basů jsem si opět utvrdil, jak moc je polská scéna silná a že jest třeba i tohoto interpreta vnímat podstatněji.

Než jsem stihl oposlouchat zmiňované album, přišel Paluch v samotném závěru téhož roku s dalším albem Lepszego źycia diler, které rozhodně nezklamalo a obsahovalo hned několik velmi zvučných skladeb. Není to ani rok a je tu znovu s dalším dlouhohrajícím materiálem, se kterým mu pomohl i Cris Carson. Made In Heaven byl vypuštěn 6. října opět, již tradičně, pod B.O.R. Records. 14 tracků obohacují hosté jako Kali, Keke, Bialas či Ouebonafide. Jak jsem již zmínil, celou produkční stránku obstaral tentokrát Cris Carson, který žije v belgické metropoli Brusel a já mohu jen dodat, že to po pár poslechách rozhodně nebyl krok zpět. 

Zástupce poznaňské scény je po právu řazen mezi přední jména tamní scény, což dokazuje fakt, že jeho poslední tři desky byly dvakrát zlaté a jednou platinové. Přestože Paluch zvolil polského rodáka, musel pro tuto spolupráci vyjet za hranice, čímž svým způsobem napodobil další polskou ikonu O.S.T.R., který na jaře tohoto roku vydal desku s kanadským producentem Marcem Polem a spolupráce vyšla natolik dobře, že již údajně pracují na pokračování. 

Tracklist:

01. DJ Taek Intro
02. Kastet (feat. DJ Taek)
03. Daleko Stąd
04. RIP (Rap I Pieniądze)
05. Ostatni Telefon (feat. Białas, TomB)
06. Amstaff
07. Made In Heaven
08. M5 (feat. Quebonafide)
09. Magma
10. Możesz Być Kim Chcesz (feat. Tau)
11. Mam Skrzydła (feat. Kali)
12. NGO (New Game Order)
13. Mój Sen
14. Od Dziecka (feat. KęKę)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná