Pablo Diablo z De Zrechts po třinácti letech ve hře sólově debutuje albem "XIII"

Pokud se po domácí scéně promenáduje rapper, který by nebyl ovlivněn aktuálními trendy či posledními záchvěvy nejrůznějších módních vln, ani kdyby vyhrál stoleté předplatné MTV, je to lišovský věrozvěst rapu Pablo Diablo z De Zrechts.

Zakladatel kultovních Dizzastarr, jejichž klasický singl "Budvárek a Joint / Čas zvednout úroveň" vyšel na Bbaráku již před třinácti lety, přichází dle svých zvyků v tichosti a na Czarass Beatzs Records (digitální verzi vydávají Everydays) nabízí sólový debut, na něhož už se lidé ptají více než dekádu.
 
Stopáž Ristem a Lucasem Skunkwalkerem masterované nahrávky "XIII" se zastavila na 15 zářezech. Drtivou většinu beatů spáchal kolega z De Zrechts Many, dvěma kousky pak přispěl Dj Fatte, jenž si v jednom případě i zaškrábal. Zbytek scratchů, a že jich není málo, zařídil Dj Flux z Trouble Teamu.
 
Kdo by čekal tlačící se hrozen hostů klepajících na dveře studia L.I.Show a nabízejících svou šestnácku, ten se plete. Jelínek se o žádné cizí hlasy opírat nepotřebuje a cizí vokál zaznamenáte pouze třikrát. Vpuštěni do světa "Pavla, co si vyletěl balonem ven," byli striktně jihočeští hráči Many, Only O a Regie z MVP a Zeměvzduch, na jehož sólo také čekáme jako na smilování.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná