P-Money je na svém albu vděčný za M.O.P. a mnoho dalších!

Hned z kraje bych se chtěl omluvit dychtivým čtenářům, které nalákal titulek v domnění, že se jedná o britského grime rappera. Námi zmiňovaný P-Money pochází z druhé strany naší planety, konkrétně z Nového Zélandu. Ba víc, nejedná se ani o rappera, nýbrž producenta, který se přestěhoval do New Yorku a spolupráce s americkými jmény mu očividně svědčí.

Po prvních pokusech jako DJ na studijních rádiích a různých soutěžích, můžeme mapovat jeho působení v hudebním průmyslu zhruba od roku 2002. Tehdy spatřilo světlo světa jeho první album a otevřelo mu dveře do hudebního světa. Jeho známost raketově vyletěla roku 2009 singlem „Everything“, kde se po jeho boku objevil tamní R&B/pop zpěvák Vince Harder.

Datum 17. května ohlásil příchod jeho čtvrté desky s názvem „Gratitude“ (vděčnost) vydanou pod Dirty Records. Album předcházel singl nesoucí název „The Hardest“, na který pozvání přijali legendární M.O.P. Kromě nich se na albu o patnácti chodech objevuje spousta zajímavých tváří, jakými jsou třeba Talib Kweli, Skyzoo and Havoc, Aaradhna a mnoho dalších.

V červnu bude následovat jeho turné po Novém Zélandu a Austrálii, které s ním absolvuje jeho krajan rapper David Dallas, který je jeho kolegou z labelu Duck Down Music US. David Dallas by měl letos v červenci vypustit také novou desku, tudíž mohou návštěvníci turné zaslechnout i nové kusy jako první.

Tracklist:

01. Gratitude Intro
02. Welcome To America (ft. Skyzoo and Havoc)
03. The Hardest (ft. M.O.P)
04. Break It Down (ft. Freddie Gibbs and Fashawn)
05. 11th Break
06. Celebration Flow (ft. Aaradhna and Talib Kweli)
07. Reminisce (ft. Blaison Maiven)
08. Silver Beat
09. Say It Again (ft. Monsta G and Pac Div)
10. Killuminati (ft. Buckshot)
11. Honey (ft. Nicole Wray and Jamall Bufford)
12. My Baby (ft. STS and Nicole Wray)
13. I Know Interlude
14. The Professional (ft. Roc Marciano)
15. Finding God (ft. At Peace)

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná