Osvědčená slovenská jména vykrystalovala do nové podoby

Začátkem dubna k našim uším doputoval krystal zvaný 4D. Velké očekávání mnohých, že by tento krystal mohl nést nálepku diamantový, se dle mého názoru nenaplní, přesto velmi zajímavé spojení čtveřice stálic slovenského výsluní, nabízí plnohodnotné album, které není na škodu si poslechnout.

V prosinci loňského roku ohlásili Čistychov, DNA, Mišo Biely, G-Bod založení uskupení 4D, což bylo pro mnohé překvapení, neboť toto spojení nikdo neočekával. Mnozí ortodoxní fans poté čekali hvězdný návrat 2D navýšený o další dvě jména. Album Kryštál doputoval na pulty 22. dubna a chalani nám servírují čtrnáct plnohodnotných skladeb bez hostů čistě v jejich režii. Už při prvním poslechu alba je zcela zřejmé, že roky vývoje na sobě nechaly zřetelné stopy a je nám nabízen počin, který má spíše plnit funkci odreagovat a bavit, nežli sdělovat.

Album předcházely dva singly, kdy nám na silvestra byl představen klip s názvem „Zeleny Dym“ a 13. února klip „Jediná“. Křest alba proběhne 17. května v bratislavském Atelieru Babylon.

Tracklist:
01. Začiatok
02. Vieme
03. Zelený dym
04. Už nechcem
05. Slobodný
06. Jedno prianie
07. Jediná
08. Stále jediná
09. Izabel
10. Krok s5
11. Party
12. My to vidíme
13. Už
14. Ak si na konci

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná