Ostrovní Labrinth spojil své aktuální hity v jedno EP!

Loni jsi odbyl svou premiéru deskou „Electronic Earth“, která bodovala na předních místech ostrovních hudebních žebříčků. Fanoušci britského zvuku ho mohli zaznamenat na nejednom počinu tamních rapperů. Labrinth není možná v kurzu jako královská rodina, přesto má velmi početnou základnu posluchačů.

Tento zpěvák, skladatel a producent v jedné osobě se narodil do hudební rodiny. Jeho devět sourozenců si v mládí založilo kapelu a on vyrůstal především u zvuků amerického gospelu. Z počátku začal především jako producent, později začal naplno rozvíjet i svůj pěvecký talent. V roce 2010 si ho přizval na svou desku Tinie Tempah a hit a sláva byla na světě.

Jako typický zástupce ostrovní scény Labrinth plave na elektronické hudbě ve stylu dubstepu, grimu, soulu nebo hip-hopu. Jeho premiérová deska mu zajistila stabilní místo na poli showbiznisu. Aktivně se podílel i na významných sportovních akcích (koncert při putování pochodně na Olympiádu v Londýně). Mezi jeho nejzajímavější spolupráce s britskými rappery stojí za zmínění asi skladby s Plan B, Devlin, Wretch 32, Ed Sheeran nebo již zmiňovaným Tinie Tempah.

Letos o sobě dává vědět novým EP, které spatřilo svět 27. srpna a obsahuje 6 skladeb. EP nese název „Beneath Your Beautiful“ podle titulního tracku, kde se jako host objevila Emeli Sandé. Spolu s ní byl pozván ještě Tinie Tempah, který se objevuje na tracku „Earthquake“. Tímto počinem, nepřinesl Labrinth nic nového na trh, jen ucelil vydané singly pro své fanoušky pod jeden celek. Vychází pod Sony Music Entertainment UK v iTunes verzi.

Tracklist:

01. Beneath Your Beautiful (feat. Emeli Sandé)
02. Express Yourself
03. Let the Sun Shine
04. Treatment
05. Earthquake (feat. Tinie Tempah)
06. Vultures

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná