O.S.T.R. o sobě dává po roce opět vědět. Mezi hosty dává šanci i svému synovi

Pokud bychom hledali krajině kolem Varšavy krále, který dokázal zastínit celou tamní scénu a vydat se vlastní cestou, zcela jistě by nás ihned napadlo jméno O.S.T.R. Rodák z Lodže je Polák, který jako Polák vůbec nezní a na svém kontě má to, co žádný jeho krajan možná ani již nepřekoná. Podívejme se pod pokličku revolučního alba jeho diskografie, který kromě osobní zpovědi nabídne i sloku jeho syna, který zřejmě kráčí v otcových stopách.

Adam Andrej Ostrowski přišel v minulém roce s albem „Podroź zwana źyciem“ (životní cesta), ve kterém shrnul všechny své umělecké a osobní úspěchy. V této fázi kariéry si již neměl chuť nic dokazovat a spíše rekapituloval bohatou minulost. Nový nosič nese název „Źycie po śmierci“ (život po smrti“ a sám autor prohlašuje, že se jedná o jeho nejosobnější dílo. Na desce, která spatřila světlo světa 26. února pod hlavičkou labelu Asfalt Records, pracoval déle než půl roku a hudební podklady obstarali například producenti z Nizozemí, konkrétně Chris Van Rootselaar a Jaap Wiewel.

„Źycie po śmierci“ obsahuje nakonec 23 stop s několika skity. Mezi hosty lze zpozorovat tváře jako Sacha Vee nebo DJ Haem. Hlavním překvapením je však přítomnost autorova syna, který si střihne velice zajímavý part ve skladbě „Jaki ojciec taki syn“. Je vidět, že O.S.T.R. předal svému potomkovi všechny své geny a Ostrý junior to má prostě v krvi. O samotný cover této desky se pak postaral Grzegorz „Forin“ Piwnicki. Tři předešlé nosiče se prodali v nákladu více jak třicet tisíc kusů. Dokáže i tento navázat na své předchůdce?

Tracklist:

Rozdział I: Jak to się zaczęło 
1. Od autora/ Prolegomena
2. We krwi (Since I Saw You) feat. Playground Zer0
3. Diagnoza ‐ wprowadzenie 
4. Diagnoza 
 
Rozdział II: Czarny film... 
5. Kto gasi światło? 
6. Miami ‐ wprowadzenie 
7. Miami 
8. Scenariusz sądnych dni 
 
Rozdział III: Wyjście na prostą 
9. Spowiedź ‐ wprowadzenie 
10. Spowiedź feat. Sacha Vee
11. Życie po śmierci 
12. Bilans 
13. Kropla wody ‐ wprowadzenie 
14. Kropla wody 
 
Rozdział IV: Repatriacja mocy 
15. Raut 
16. WudźTangClan ‐ wprowadzenie 
17. WudźTangClan 
18. Nie pisz SMS‐ów 
19. Jaki ojciec taki syn ‐ wprowadzenie 
20. Jaki ojciec taki syn feat. Ostry Junior I
21. To mój dzień ‐ wprowadzenie 
22. To mój dzień feat. Steve Nash & Sacha Vee
23. Epilog
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná