RUKAHORE_SHOP_BANNER

Osm vzpomínek, které zanechal Sean Price svým fanouškům

Není to ani zlomek času, co jsme psali o Eminemově štědrém příspěvku rodině zesnulého Seana Price a (díky mohu) máme důvod o něm psát i tentokrát. Pod dojmem tragických událostí částečně zapadl Seanův mixtape "Song In The Key Of Price", na němž autor pracoval až do své smrti 8. srpna, kdy zemřel ve spánku.

 
Syrový rap a praskot jehly po vinylové desce v pozadí jsou to, co Seana proslavilo a nejinak je tomu i v případě nahrávky "Songs In The Key Of Price". Jako hosté figurují v tracklistu Illa Ghee, Ike Eyes, Vic Spncer a další. Skladeb je na celém nousiči pouze několika, pozornost se vplatí věnovat všem!
 
Zkusme na chvíli zapomenout (i když vzpomínku sdílejme) na Rocka truchlícího u malby Merese One, vypněme věnování MF Dooma, 9th Wondera a mnoha dalších a pojďme si ještě jednou projet to, co udělalo legendárního člena Boot Camp Clik a Heltah Skeltah tím Seanem Pricem, kterého jsme ve sluchátkách znali. Rozhodli jsme se rozloučit videem z roku 2015, kde Sean vystupuje se svojí dcerou 
 
Album "Sean Price - Song In The Key Of Price" právě vychází a kromě klasické edice jej lze získat i ve formě zvláštního dárkového setu.
 
 
 
 
01. Bobby MC Bars (feat. Ike Eyes)
02. Fei Long
03. Go Rambo (feat. Illa Ghee & Head I.C.E.)
04. Planet Apes
05. Metal Beard (feat. Vic Spencer)
06. #4Noreason
07. Soul Perfect (feat. Illa Ghee & Royal Flush)
08. Ni**erific
 
 
 
Zdroje: hiphopdx.com, allhiphop.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná