Oliver Lowe je specialistou na druhé díly. S přáteli přináší opět pár remixů, novinek a pi*ovin

Oliver Lowe má dvojky rád. Jak na ženách, tak ve své diskograii. Poté, co se dočkala druhého pokračování jeho deska "Peníze nebo život," zopakoval zakladatel Everydays to samé i s kompilací "Remixy, spolupráce, pi*oviny".¨

Druhý díl se sice opozdil o několik měsíců, ale alespoň se trefil do doby čtvrých narozenin labelu, což je možná ještě vhodnější. Najdete na něm 12 remixů, pět nových skladeb, 2 instrumentálky a jednu akapelu. Některé remixy navíc nebyly oblečeny pouze do jiného hudebního podkladbu, ale obsahují i jiné skreče nebo sloku navíc, což musí fanoušek ocenit.
 
"S kompilací hodně pomáhal Kenny Rough, který masteroval třičtvrtě obsahu, má tam remix a pár skladeb i míchal. Disk uzavírá kapitolu alb "Peníze nebo Život a teď budou už jen nové věci," prozradil pro bbarak.cz Mr. Lowe, jenž pro tuto příležitost nevyužil pouze nejbližší partu se Sinuzem, Talpasem nebo Safari. Jednu věc si vzal do parády i uznáváný producent Jon Kennedy, svůj pohled na věc přidal také francouzský beatmaker J-Zen a pro někoho může být nečekaným zpestřením novinka s ukrajinskou Kickit Crew.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná