Okuste steroidovou nálož přímo z německé metropole!

Mezi panelovými domy v Berlíně pobíhají zmatení fans a v nepravidelném směru rozhánějí rukama. Kaluž uprostřed hlavní „štráse“ naznačuje tektonický neklid, přestože se o zemětřesení nejedná. Berlínská zeď je už dávno spadlá, a kdyby ne, tak již nyní leží zcela jistě v sutinách. Na konci ulice jsem zahlédl mohutné svalnaté tělo a jeho hlas rezonuje všemi skly v okruhu několika bloků. Dříve znám jako Godsilla, dnes již jako Silla, se hlásí sedmým studiovým albem o slovo v německé metropoli.

Třicetiletý Matthias Schulze nepatří k tradičním prvoligovým hráčům, jež mají orientální kořeny. Rodák z Berlína vyrůstal v poměrně klidné rodině důstojníka a sekretářky. Již od svého počátku hudební kariéry, se kterou poprvé flirtoval již na základní škole, motá se Silla kolem významných německých jmen, která mu výrazně pomáhají odrazit se ode dna. Label I Luv Money Rocords v držení Kinga Orgasmuse Oneho mu dal mnoho do základu, mnoho důležitých kontaktů a odrazových můstků. Label opouští v roce 2002 Bushido, to ale neznamená, že se vše rozsype jako domeček z karet. O dva roky nato vychází jeho debutové album Übertalentiert

Rapper dříve známý jako Godzilla musel své umělecké jméno změnit na Silla v roce 2010, kdy jej japonská společnost TOHO obvinila ze zneužívání této značky a pod hrozbou soudu nakonec Silla ustoupil. Do dnes však tvrdí, že by soudní spor stoprocentně vyhrál, jen neměl dostatek finančních prostředků. Přesuňme se ale až do dnešní doby, konkrétně do 21. listopadu, kdy vychází jeho sedmé sólové album nesoucí název Audio Anabolika. 17 skladeb za účastí hostů jako Fler, MoTrip, G-Hot a mnoho dalších zastřešil label Maskulin. Silla opět ukazuje, že je typickým zástupcem německé scény a nabízí album, které přestože má svou sílu, kouzlo a chytlavost, nevybočuje nikterak do nadprůměrného měřítka. Zaujaly mě především skladby Absolut Silla 2K14 a Immer noch ein Rapper, kde skvěle zapůsobil i hostující Fler. O audio steroidy, na kterých bych si vytvořil závislost, se nejedná, přesto toto album stojí za trochu vašeho času. 

Tracklist:

1. 1984 
2. Absolut Silla 2K14 
3. Audio Anabolika 
4. Immer noch ein Rapper feat. Fler 
5. Tempelhof 
6. Wasser & Brot feat. MoTrip 
7. Zeit rennt feat. Mimoza 
8. Cheatday 
9. Killaware feat. MoTrip & Joka 
10. Vergiss was sie erzählen feat. Blut & Kasse 
11. Silluminati 
12. Wem kannst du trauen feat. G-Hot 
13. Serienkilla 
14. Bandenkrieg 3 feat. RLS 
15. Reflektion feat. MoTrip & Joka 
16. Stoss es ab feat. Raf Camora 
17. Echo feat. Flo Mega
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná