Odhoďte své zábrany - Dope D.O.D. přichází!

Už několik let je zřejmé, že je třeba počítat i s kapelami z ne zrovna zaběhlých lokalit. Navíc, když grupa daného státu prezentuje svou tvorbu v tradičním anglickém jazyce, který je konzumnímu stádu natolik blízký, může zaujmout i okolní země, nebo dokonce celý svět. Dope D.O.D. je holandská formace, která vážně nechrochtá podle předsudků k tamnímu jazyku a právě v těchto dnech přináší invazi do vašich uší……

Zrod DOD (Duo Of Darkness) se datuje už někdy kolem roku 2006. Do podvědomí lidí se však dostala až rokem 2011, kdy na trh vypustili klip s názvem „What Happened“, které zaznamenalo nebývalý úspěch. Stát se ze dne na den předskokany americkým Limp Bizkit na jejich evropském turné, byla další meta v jejich rodící se kariéře. Agresivní rap s prvky dub stepu přilákal už na jejich první nosiče zvučná jména a v tomto duchu pokračují i dále. Výherci European Border Breakers Awards pro rok 2013 (cena pro nové tváře působící v Evropě, které se dokázaly prosadit i mimo svou zemi), nám 20. dubna přinášejí svůj nový počin s názvem „Da Roach“.

Počátkem února vypustili první vlaštovku v podobě singlu „Rocket“, který nám zvěstoval věci jasnější, než Cyril a Metoděj. Jejich druhé album, obsahující 18 stop, nám nabízí i zajímavá kolaba z velmi zvučnými jmény, jakými jsou Redman, Onyx, Kool Keith nebo Sean Price. Specifickým zvukem je tato grupa stále velmi originální štikou v evropských rybnících a rozhodně stojí za vaši pozornost.

A dobrá zpráva pro tuzemské fanoušky této kapely, kteří ještě nezaznamenali, že nás D.O.P. navštíví i v Čechách – a to už příští měsíc. 16. května jsou k vidění v Praze v Lucerna Music Baru. Vstupenky lze získat v předprodeji za 350/400 Kč nebo na místě za 450 Kč.

Tracklist:

01. Millenium Falcon
02. But For Now
03. Bloodbath
04. Brainworms (feat. Kool Keith)
05. Black Rain
06. Dope vs. Gold (feat. Da Goldminerz)
07. Rocket
08. Panic Room (feat. Onyx)
09. Granted (Interlude)
10. Spaz (feat. Simon Roofless)
11. Deal With The Devil
12. The Butterfly Effect
13. Hallucinations
14. Lil Bit A XTC
15. Groove (feat. Redman)
16. Twinkle
17. Staring Thru Da Blinds
18. Ash ’n Dust (feat. Sean Price)

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

hektik
  • hektik
  • 20.07 dne 17.04.2013

offtopic: jedu v patek na mos defa do berlina, mam 2 volny mista v aute, v nedeli nazpet, nabizim spolujizdu. v pripade zajmu se ozvete na rest.art@tiscali.cz

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná