Obyčejný mixtape z Polska? Nenech se mýlit, když v tracklistu nalezneš i Smif N Wessun

Dvacet let na scéně zasluhuje dortík a pořádné plíce na všechny ty svíčky. V hudebním průmyslu však oslavenci rádi dárky místo dostávání dávají, což se potvrdilo i v případě varšavské stálice JWB. V posledních letech se sloučila s partou Bez Cenzury a po společné desce „Sequel“ přichází i mixtape, který obsahuje archivní stopy a věci, které poznaly světlo světa jen na asfaltech.

Celý plod smíchal DJ Falcon1 a jedná se o materiál, který ocení nejen dlouholetí fanoušci této varšavské smetánky. Název „20 mixtape“ pod sebe svázal celkem 19 skladeb a vypuštěn na prodejní pulty byl 20. ledna tohoto roku pod hlavičkou domácí značky RHW Records. Při projíždění tracklistu upoutá vaší pozornost především jméno zpoza velké louže. 

JWB/BC pozvali na své dílo Smif N  Wessun, které zná z minulosti i tuzemské publikum, neboť je na svém materiálu využili i jihlavští Pio Squad. Není nutné dokládat, že se jedná v rámci polské scény o zajímavé jméno, kterému je vhodné věnovat trochu času. Pravidelným návštěvníkům Hip Hop Kempu neunikla jistě ani jejich loňská účast v hangáru, který byl nacpaný fanoušky po okraj a další postávali venku, jen aby pár skladeb zaslechli.

Tracklist:

1. Intro
2. 20 lat później
3. Kto ma
4. Word wide ft. Smiff N Wessun
5. Ma być
6. Heta
7. Premiership
8. Lunatyk ft. Jeżozwierz
9. Labirynt
10. Warzone ft. Mecca Star
11. C.M.P
12. Nasze 5 minut ft. Freeway
13. Kolejny dzień
14. Wy ku*wy ft. Popek
15. Świetna trójca
16. Jeszcze jedno
17. Miasto
18. Outro
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná