O koho se v novém mixtapu otírají prostořecí K.I.Z.?

Kdo z dnešních čtenářů, sledujících scénu u sousedů ze západu, by neznal vždy ironicky optimistickou partičku K.I.Z., kterou i tuzemští fanoušci mohli spatřit v roce 2011 v Hradci Králové na HH Kempu, jako by asi nebyl. Autoři těžce sexistických a provokativních textů nám toto léto servírují svůj druhý mixtape nesoucí název „Ganz oben“.

Kdo fandí této skupině, musí být zcela jistě velkým fanouškem černého humoru, sarkasmu a místy až cynismu. Kapela na nás chrlí svůj provokativní um již od roku 2005, kdy o sobě dali vědět albem „Das RapDeutschlandKettensägenMassaker“. Od té doby nás celkem pravidelně zásobují a 9. července tohoto roku nám podsouvají další mixtape s názvem „Ganz oben“, který obsahuje 14 tracků a který je kompletně jen v jejich režii. Vyhozeno mezi fanouškovskou zvěř bylo tradičně pod labelem Beat the Rich!.

Mixtape zvěstoval již 13. června videoklip k tracku Ich bin Adolf Hitler, ve kterém byl opět prezentován těžce osobitý černý humor této grupy, neboť jednu z hlavních rolí si zahrál židovský komik Oliver Polak. Ve zmiňované skladbě zazní i úryvek tracku „Deutscha Bad Boy“, z čehož sám autor „Fler“ nebyl vůbec nadšen. Zřejmě parodie parodií není v oblibě jeho repertoáru.

Tracklist:


1. Duhastaufdeinenkokaturndeinegeistigbehinderteschwe stergeficktmucke
2. Ein Affe und ein Pferd
3. Ich bin Adolf Hitler
4. Da geht was
5. Ich steh auf Frauen (Ich schwöre)
6. Unfall auf der Achterbahn
7. Folla me
8. Ich könnte deine Mutter oder deine Schwester sein
9. Fledermausmann Remix
10. Ficki Ficki
11. Oskar der Elefant
12. Jimi Blue
13. Verpisst euch
14. Stirb wenn du kannst

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná