RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nový oheň, který podpořil například Nironic, vzplane první den v říjnu

Nový oheň se v těchto dnech pokusí na scéně zapálit nová krev, konkrétně rapper Mike Angelow a producent Stray Side, kteří svou desku prošpikovali mimo jiné i netradičními hosty a umíchali spolu výsledek, který by mohl stát za vaši pozornost. Mezi zvučnější hosty můžeme zcela jistě řadit Nironica, který podpořil refrénem titulní skladbu „Nový Oheň“.

Tato dvojice v posledním singlu z desky tvrdí, že chtějí vynést rap z Opavských sklepů. Svou kůži na trh vynášejí 1. října novou deskou, která nese název „Nový Oheň.  Deska bude obsahovat 12 tracků a mezi hosty se objeví z řad rapperů například Nironic, Johny HoneyCake, Stanley Kubryck nebo David Def. Autoři si však dále pozvali kytaristu Matěje Burdu z kapely Come & Play, vokalisty Michala Pykala či Žanetu Oubrechtovou a v neposlední řadě taky finalistku soutěže Česko-Slovensko má talent Evu Burešovou.

O monopol v rámci produkce se postaral Stray Side, který Angelowovi obstojně pokryl záda. Nahrávalo se ve studiu DCT a finální mix a mastering si rozdělili Ondřej Žatkuliak, StarTouch a DCT MEDIA.  Album je již možné objednávat ZDE

A jak se jeví deska v očích samotných autorů? "Udělali jsme moderní a svěží desku, která se hrdě drží dnešních moderních hudebních trendů, ale zároveň zachovává a respektuje kořeny hip-hopu. Co se týče zpracování textů, jedná se o otevřenou osobní zpověď mladého člověka, který se potýká s nástrahami běžného života. Zabývá se jak povrchními tématy, které k tomuto žánru neodmyslitelně patří, tak i hlubšími tématy, jakými jsou láska, přátelství, zrady a začleňování mladých lidí do společnosti."

Tracklist:

1. Intro
2. Autopilot
3. Number 1 feat. David Def
4. Sleduj
5. High Class feat. Stanley Kubryck, David Def
6. Nový oheň feat. Nironic
7. Nech mě bejt
8. Hoříme plamenem feat. Jan Kunze, kytara : Matěj Burda
9. Poslední den feat. Eva Burešová, Johny HoneyCake
10. I kdybys byla blíž feat. Jan Kunze
11. Nechci feat. Michal Pykal, Johny HoneyCake
12. Možná feat. Žaneta Oubrechtová

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná