Novou akustickou desku z Čech podpořili Afu-ra a Henry D

Vše se netočí jen v bludném kruhu, což dokazuje i nová deska ze stáje Beatlife, kterou má na starosti sám mocipán celého labelu Oereo. Ten se rozhodl vykročit inovacím na naše poměry netradičně vpřed a v příměsi živých nástrojů nenalezneš pouhé hip-hopové prvky, ale i špetku house, DNB nebo electro-swingu. Možná, že někomu lahodit právě toto podání nemusí, ale kvalitu jistě nepostrádá, neboť ho svou účastí podpořili Afu-ra, Henry D a další.

Poprvé o sobě dal MC Oer vědět především roku 2011 deskou Rozdvojená osobnost se stejnojmenným úspěšným singlem. Jen co se kalendář celý obrátil, bylo nám nabídnuto dílo druhé nesoucí název Podtrženo sečteno. Po dvou a půlletém hudebním půstu je nám opět servírován nový materiál, tentokrát však unikátnější především v hudební stránce, neboť se jedná o akustické album, které nezní od počátku do konce monotónní barvou. Co všechno můžou posluchačům nabídnout Vzpomnky?

Přestože autor měl původně v plánu album vydat již začátkem tohoto roku, nakonec se tak stalo až 19. října pod labelem Beatlife. Poctivá gramáž o jednadvaceti kusech je pro fanoušky hmotných statků v dostání v limitované edici o sto kusech ve speciální vinylové podobizně. Na tracklistu figurují hosté jako Afu-ra, Henry D, Hit-M, Matt Pardus, Fido, Flowe nebo Jindra Malík. Oer si sám celé album i produkoval, tudíž je znát, že jsou beaty ušité na míru. Ruku k dílu přidal i kytarista Honza Rek působící v kapele Jelen. Dobrou vizitkou celého projektu jsou i zajímavě situované vizuály, které dokreslily atmosféru především singlů Život mafiána a Za vše může ona

Tracklist:

1. Introvec
2. Jedeme k vám
3. Za vše může ona
4. Prvn telefonát
5. Život mafiána (ft. Henry D, Flowe)
6. Vzpomínky (ft. Fido)
7. Druhý telefonát
8. Monstrum s ní
9. Padám za tebou (ft. Matt Pardus)
10. Kolik lidí běhá ztracených
11. Vzkaz nahoru
12. Promo jí
13. Třetí telefonát
14. Drop the bomb (ft. Henry D, Afu-ra)
15. Swing Party
16. Guitar skit
17. Falling down (ft. Hit-M, Jindra Malík)
18. Myslí že je sexi
19. Čtvrtý telefonát
20. Útěk ven
21. Závěrečná
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná