Nováček TNKDLBL Matys má hlad, a tak naservíroval předkrm Mixdown 2

Label Ty Nikdy přislíbil na rok 2018 celou řadu releasů. Ty právě odstartoval nejnovější člen Matys pokračováním svého mixtapu Mixdown s pořadovým číslem 2. Tape je kompletně zavěšený na Ty Nikdy youtube channelu. Mixdown 2 servíruje Matys jako předkrm k debutovému sólo LP Martin, které vyjde v pondělí 26. února v asfaltové a digitální verzi.

Mixtape obsahuje celkem čtrnáct různorodých skladeb. Hudební výběr totiž jde od beatů J Dilly, Alchemista, přes Wu hitovku C.R.E.A.M. až například po instra singlů J. Colea či Kanyeho Westa. V tracklistu najdeme také několik originálních produkcí, které má na svědomí HeyEmil. Jedním beatem dílo podepsal i Amida.

Za mikrofonem Matyse podporují členové labelu jako Idea nebo Krok Spet. Brno vyslalo na pomoc celou flotilu, které velí Michajlov hned třemi zářezy. Jeho kolega Daniel se objevil ve dvou skladbách a sloku doručil dokonce i Tafrob. Celkově se na majku objevilo děvět emcees.

Mixtape je důkazem, že se fanoušci můžou těšit na hlavní chod v podobě alba Martin. Recenze desky vyjde na našem webu v den vydání 26. 2. 2018. BBaRáK magazine vás nedávno v rubrice Party Info informoval o pražském křtu desky Mezi Řádky od brněnského trojlístku Michajlov, Daniel a Marys. Ta se uskuteční 16. března v Rock Café. Díky vzájemné chemii tuto show podpoří i Matys, bude se tak jednat o jeho nejbližší show v Praze. Předprodej lístků probíhá na síti GoOut.cz nebo přímo v Rock Café.

AG

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná