Nová tvář Stomp Down Killaz nabízí kvalitní EP

Když si říkáte Junk, nebo-li odpad, těžce si představit, že z vás číší sebevědomí. Ale pokud vám nabídne spolupráci největší kanadský nezavislý label, zrejmě máte co nabídnout. Snak the Ripper dobře ví, jak zní kvalitní rap a o tomhle klukovi říká, že je od něj 10 krát lepší

První zářez do pažby rychlopalné zbraně jménem Junk čítá jedenáct kousků, včetně intra a outra. Dostanete tedy porci plných devíti skladeb, s různou délkou a minimem hostů. Vlastně, jen stájoví kolegové Merkules a Snak dostali prostor pro svou sloku, zbytek je plně v réžií mladého Iana. Rozhodně se nemusíte bát, že by vás zachvátila nuda, nebo rutina. Tématicky i technicky různorodé EP přináší to nejlepší, co může mladý kanadský talent nabídnout. Již titulní skladba Stupid and Ugly jasně ukazuje, že i přes svůj mladý věk je Junk velice rozhleděný a má svůj vyspělý názor.

Kombinace textů, které mají hloubku s moderní produkcí funguje výborně a ani elektronické prvky neurazí. Kvalitní metafory a propracované punchlines s rychlou, kadenční flow baví od začátku do konce. Krátka stopáž neurazí, avšak větší variabilita ve výběru beatu a podání svých textů by byla příjemným oživením. Junk ma každopádně nakročeno do světa velkých jmen pevným krokem. Featuring s Merkulesem nazvaný This is my world může být dobrým příkladem toho, co Junk ještě ukrývá v rukávu. Mluví plynně čtyřmi jazyky, takže se možná dočkáme i multilinguálního alba. A když už Snak řekne, že tenhle kluk ma daleko více talentu než on sám, je třeba se mít na pozoru!

Tracklist:

1. Intro
2. Stupid and Ugly
3. Church
4. Bad Human
5. Make a Million
6. This Is My World (feat. Merkules)
7. How 2 Kill
8. Spike the Punch
9. Dearly Departed
10. What You Make It (feat. Snak the Ripper)
11. Outro

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná