Nová krev z východu? Takhle zní druhá generace slov, rýmů a smečí

Máme rok 2016 a je nutné si přiznat, že tuzemská rapová scéna je již rozrostlá jako plevel na vaší podzimní zahradě. Není nutné si ustavičně stěžovat na to, co stejně do přehrávačů nevkládáte, neboť při četnosti releasů a tuzemských kapel je možné si vybrat dle libosti a chuti. Nyní se podíváme po něčem na zub pro milovníky staré školy a obsahu v textu, kteří by mohli ocenit rodící se těleso z východních Čech. Že by tahle banda kráčela ve stopách legend jako Špatnej Wliw, D. Real C. nebo 5MCZ?

Tahle parta se dala do kupy teprve na počátku tohoto roku a za svůj název pojala „Východní Real“. Jejich debutová deska „Základ“ už je pár týdnů venku a obsahuje celkem šestnáct stop. Vydáno pod hlavičkou jejich labelu FreeSoulRecords nezůstane dlouho bez bratříčka, neboť podle slov autorů by měl další nosič spatřit světlo světa na přelomu roku.

Východní Real se skládá ze tří floutků, kteří své první kroky udělali v Hronově a Bezděkově. Zatímco podstatná většina chce žít svůj život celebrit a namotávat na sebe ovce, oni chtějí toto stádo rozehnat a najít kusy, které umí naslouchat a u jejich tvorby vnímat každý verbální koutek. Jedná se zatím o první krůčky v hudební bažině, ale nelámal bych nad některými nedostatky hůl a počkal si, jak toto těleso nakonec vykrystalizuje.

Tracklist:

01. Intro
02. Volání Divočiny
03. Koření
04. Šťáva
05. Skit I
06. Umění Nad Metují
07. Vod Prvního Chvíle
08. Ve Správnej Čas
09. Chladná Hlava
10. Skit II
11. Zpět V Ulicích
12. Vo Co Tady De
13. Mr. Operator
14. Zlom
15. Party Shit
16. Outro

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná