Ninjové žijí i v Jihoafrické republice. Jejich slovník je ale dost provokativní

Představování není v tomto případě asi ani moc na místě, neboť bájné duo vyznávající víru Zef jsme mohli vidět už několikrát i v České republice. Bláznivá formace Die Antwoord již v první polovině tohoto roku o sobě dala vědět mixtapem a avizovala album, které je opět plné neotřelého bláznivého humoru, kterému porozumí jen posluchači bez předsudků.

Moderní, kýčovitý, ale šíleně osobitý rap je opět ve hře. Kapské Město se zase na pár týdnů nemusí pyšnit jen jednou z největších kriminalit na světě, ale i dvojkou Ninja a Yolandi Visser. Nejznámější africká partička si to před časem zkusila i na filmovém plátně a nevedla si špatně, ale rap je prostě rap. Oni to umí podat po svém, prodat i to nejtuctovější cukrátko a div si ho ještě během plácnutí nechat patentovat.

V pořadí čtvrtá oficiální studiovka vychází nakonec 14. září a obsahuje šestnáct plnohodnotných skladeb, které člověka neskonale pobaví. Než se dostaly do oběhu pevné kusy, bylo prezentováno posluchačům v digitální formě. Album „Mount Ninji And Da Nice Time Kid“ ihned obletělo celý svět a usadilo se v žebříčkách téměř všech vyspělých zemí.

Již od svého počátku tahle formace provokovala nejen domácí politickou scénu a svým způsobem připomíná známého herce Sashu Barona Cohena. Možná, že jen kapela zjistila, že hip-hop je dobrý prostředek k prezentování názorů, ale dělá to po svém sakra dobře. Možná, že vás nová placka po měsíci omrzí, ale po roce se k ní nebudete bránit vrátit. 

Tracklist:

01. We Have Candy
02. Daddy
03. Banana Brain
04. S**t Just Got Real feat. Sen Dog
05. Gucci Coochie feat. Dita Von Teese
06. Wings on My Penis feat. Lil Tommy Terror
07. U Like Boobies? feat. Lil Tommy Terror
08. Rats Rule feat. Jack Black
09. Jonah Hill
10. Stoopid Rich
11. Fat Faded F**k Face
12. Peanutbutter + Jelly
13. Alien
14. Street Light
15. Darkling
16. I Don’t Care
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná