Není naše vina, že víme, co chceme, hlásá na nové desce nejvyhledávanější polské duo

Třikrát spojili síly, aby po čtvrté vznikl nezávislý projekt, který možná zásadně ovlivní celou scénu. Nejvyhledávanější polské duo současnosti je ve formě a dokládají to nejen prodeje, ale i seznam hostů a poptávka po koncertech. Pokud nejsi znalý poměrům našich severních sousedů, na mysli mám duo Małach & Rufuz. Od prvních krůčků v roce 2012 uběhlo pár let, koncertů a společných skladeb, které pomohly ke vzniku krystalu.

Nový disk vydaný 21. května pod křídly osvědčené stáje Prosto obsahuje nakonec 16 plnohodnotých stop obohacených o hosty, které není nutné dlouze přesvědčovat. „Projekt Independent“ konkrétně podpořili Keke, JWP, Bonus RPK, Polska Wersja, Jano PW a další. Deska jako celek potěší fanoušky poctivé staré školy, neboť z desky je cítit ulice i tehdy, pokud je ještě zabalena v celofánu. 

Většinu instrumentů si vzal na svá bedra Malach, proto bylo ke všemu přistupováno přímo ve studiu a šito na míru. Žádná horká jehla. Výsledek je natolik velkým příslibem, že se v Polsku proslýchá, že by mohlo toto duo zkusit štěstí i v zahraničí, přestože jazyková bariéra bude vždy všudypřítomná. Małach & Rufuz ale uvařili pokrm, který se zapíše mezi nejlepší desky tohoto roku a pozornost posluchačů upoutá na dobu delší než jen pár měsíců. 

Tracklist:

1. Intro feat. DJ Grubaz
2. Do przewidzenia feat. Polska Wersja
3. Żeby robić rap feat. DJ Shoodee
4. Pozoranci feat. Bonus RPK
5. Dziś masz jutro nie masz
6. Wybranie
7. Jestem obcy feat. DJ Shoodee
8. Czasem widzę ciemność feat. Jano PW
9. Partacz feat. DJ Shoodee
10. Absurd feat. Dj Soodee
11. Grunt feat. KęKę
12. Pro_Int feat. DJ Grubaz
13. AntyHaters feat. Ero JWP, DJ Shoodee
14. Na serio feat. Bilon HG
15. Weź przestań
16. Outro
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná