Nejznámější panda v Evropě je v novém výběhu. Jaké kousky si pro nás připravila?

Černobílá, dvě barvy, bez kterých to nejde. Huňatá, milej kukuč a v ruce stonek bambusu, který žvýká jak v reklamě na Orbitky. Světu kreslených postaviček vládne panda, která umí kung-fu, rapovému podhoubí v Německu pak Cro. Masku nosí jako Batman, vtipnější je víc než Deadpool a sílu na stagi má rovnocennou jako Avengers. Marvel si musí trhat všechny vlasy, že ho nepodepsal, ale tenhle X-man se do scénáře nehodí, protože Cro nečaruje, ani nemetá blesky. Umí jen „RAOP“.

Asi vám vrtá hlavou, co to ten „RAOP“ je. Pravou je, že Cro má roupy neustále a je pro každou legraci, ale význam tohoto slova se odvíjí od toho, že jeho živnou půdou je rap a pop, které spojil v jeden název, který je synonymem pro poprap. Jeho impériem je Chimperator Productions, pod kterém vychází i třetí studiová deska „Tru.“, která se nese v duchu vývoje osobnosti a přemítáním nad podstatou některých nezodpovězených otázek.

Cro je na trhu žádaný. Na novém nosiči sice lehce působí v roli zahradníka, který se snaží zdokonalovat svou rapovou Bonsai, v klipech odloží sem tam i masku jako před lety Sido, ale je to furt ten starý pandí muž, který budí dojem bezstarostného vesnického chlapce, který se vymyká zaběhlým kolejím. Vydáno bylo 8. září jak ve standardní edici o sedmnácti skladbách, tak v limitované sérii pro skalní fanoušky, která obsahuje ještě tři bonusové jednohubky.

Obsahem je vám prezentována vtipnost, jednoduchost a nadhled. Cro nasazuje linky přesně tam, kde mají být, nikde netlačí na pilu a zní až nepřirozeně přirozeně. Proč? Hraje si. Není mistrem v technice, není ani majitelem nekonečné slovní zásoby. Umí prostě využít to, co ve svém kufříku má a uvařit z toho labužnickou lahůdku, která jde jen z těchto surovin uvařit. Mladistvé texty střídá promyšlenost a sympatický pohled na život.

Tracklist:

1. Kapitel 1
2. Forrest gump ft. Patrice
3. Fkngrt
4. Tru
5. Hi
6. Todas ft. Wyclef Jean
7. Baum
8. Unendlichkeit (Main Edit)
9. Computiful
10. No. 105
11. Noch da
12. Paperdreams
13. Fake you. ft. Ivy Sole
14. Alien
15. 711
16. Slow down ft. Ace Tee
17. 2kx
18. Tokyo13317
19. Unendlichkeit (Video Edit)
20. My life
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná