RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nasaj nový materiál od Ten Typ Mese ještě před Hip Hop Kempem!

Tem Typ Mes není žádný nezdárek, kterého Varšava vyplivla jako novou architektonickou výstavbu Na svém kontě má již sedm alb a k tomu i nejedno další ve formacích, ve kterých působí či působil, což při jeho věku 30 let je celkem slušný výkon. Nemůžete ho ani škatulkovat do role ortodoxního odříkávače, přestože byl v roce 2011 zařazen do seznamu 30 nejlepších polských rapperů podle časopisu „Machina“. Nejednou krát experimentoval, překvapoval okolí novým materiálem a možná nejen to okolí, ale i sebe. Muž mnoha tváří, zvuků i stylů se inspiruje vším, co mu do cesty sluchu vkročí a letos pěkně od podlahy prošlápne i plodnou půdu Hip Hop Kempu, aby posluchačům představil své nové album „Trzeba Bylo Zostac Dresiarzem“.

Svou kariéru odpálil v kapele Flexxip, je spoluzakladatelem známé polské formace 2cztery7. Sólo základy položil roku 2005. Na svém kontě má již spolupráce se jmény typu Pezet, Pyskaty, Numer Raz, WhiteHouse, Fu, Nowator, Wdowa či Onar. Že je hojně zvaným hostem na deskách dokazuje fakt, že v letech 2002 – 2009 se objevil celkem na 35 albech.

Nové album nese název Trzeba Bylo Zostac Dresiarzem a jedná se o jeho pátý sólový počin. Světlo světa spatřilo 18. dubna pod hlavičkou Alkopoligamia a obsahuje 19 tracků. Ihned po vydání obsadila deska čtvrté místo v tamním žebříčku OliS, což je seznam nejprodávanějších polských alb. Najdeme tu i několik hostů, které jsou spíše lokálního rázu a jména by zdejším posluchačům příliš povědomá nebyla. 

O autorově kreativitě a pestrosti jsem se již zmiňoval, pokud tě přiložené ukázky zaujmout, neměl by sis nechat ujít jeho živé vystoupení na dalším ročníku Hip Hop Kempu v Hradci Králové, které letos nabízí i další polská jména typu Pokahontaz, Rasmentalism, Eripe & Quebonafide, Sztigar Bonko či Mlode Wilki Popkillera. A tímto jménem samozřejmě nekončíme ani ve výčtu aktuálních zajímavých desek od našich sousedů, neboť nové desky mají venku například i Tede či Eldo. Witaj polska scena! 

Tracklist

01. Trze’a Było
02. Ikarusałka
03. Janusz Andrzej Nowak Feat. Michał Tomaszczyk
04. Nuda (Na Przystawkę, Danie Główne I Deser)
05. Nie Skumasz Jak To Jest Feat. Piotr Schmidt
06. Głupia, Spięta Dresiara
07. As featAndrzej Dąbrowski
08. Będę Na Działce Feat. Głośny
09. Loveyourlife
10. Esc Feat. Zbigniew Jakubek
11. Co U Żuka?
12. W Autobusie Z Cmentarza
13. Ochroniarz Patryk Feat. Skubas
14. Tul Petardę Feat. Olaf Deriglasoff
15. Ponagla Mnie + Auta (Spontan)
16. Oni Wciąż Biegają Feat. Dj Eprom
17. Wyjdź Z Czołgu

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná