RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nabitý mixtape ti přináší DJ EFN!

Za zvuku trumpet a virblů ohlašuje DJ EFN svůj letošní mixtape Another Time. Nádilka interpretů, co přijali pozvání je přímo dechberoucí. Stane před námi nejsilnější zámořský počin první čtvrtiny roku 2015?

Legendární DJ EFN, rodák z Miami, který se west coast scénou plíží jako krstný otec, který občas dá některému z emcees posvícení ve formě svého beatu a pak zase zmizí dělat bůh ví co. Letos tomu však tak nebude, protože přináší svůj mixtape z jiného času, nebo-li Another Time. Guestlist je naprosto z jiné planety a spojuje to nejlepší ze součastné scény.

Jestli je to Redman, Talib Kweli, Sean P, Stalley, Chris Rivers (Big Punův syn) nebo Cormega či Kurupt, sestava je víc než silná. Příjemně laděné beaty s nádechem západního pobřeží jsou známkou EFNovi práce a způsob, jakým hosty namíchal slibuje zajímavý poslech, který by jste si neměli nechat ujít alespoň hudebně, když už neplánujete rozšířit svou kolekci o originální kousek. K mání bude od třetího Března, dostupný přes běžné nákupní kanály.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná