Může Soprano opět dobýt francouzský trůn?

Ještě živě si pamatuji, jak mnou proběhlo mrazení, když se tenkrát ke mně dostal DVD záznam z koncertu v Marseille z 2006. Tehdy celý spolek „Psy 4 de la rime“ poukazoval na svou sílu nejen na stagi, ale i v paměti fans, kteří chorálem doprovázeli celý koncert. Již tehdy však v tom hloučku interpretů dominoval král francouzské scény, který však pomalu upadal v zapomnění. Soprano má venku nové album. Má šanci opět vládnout?

Od roku 1995 mohli obyvatelé Marseille poprvé slyšet o nadějném rodákovi, který vyrůstal v muslimské rodině. Postupem času překročil se svou formací hranice města a podmanil si celou zem. Nezanedbával i svou sólovou činnost, což dokládá několik alb, které podpořil například i Method Man. Od poslední desky Le Corbeau uběhly dlouhé tři roky, které však Soprano vyplnil comebackem Psy 4 de la rime, kteří po pěti letech opět spojily síly a nahráli společnou desku 4eme Dimension

Na jaře již Soprano avizoval další dlouhohrající materiál a aby čekání svých příznivců zkrátil, nabídl jim i svou autobiografickou knihu Mélancolique anonyme. Cosmopolitanie nakonec vychází 13. října za účasti Kayny Samet či Uncle Phila. 16 skladeb nabízí plnohodnotný produkt, který se jistě sám o osobě pasuje mezi to nejlepší, co nám země pod Eiffelovkou nabídne.

Tracklist:

01. Préface
02. Cosmo
03. Ils nous connaissent pas
04. Clown
05. Fresh Prince (feat. Uncle Phil)
06. Hello
07. Justice
08. Le pain
09. Danse ce soir / Midnightlude
10. Kalash & roses
11. Ti amo
12. Même pas un peu
13. M. et Mme Smith (feat. Kayna Samet)
14. Luna
15. Mélancolie
16. Bomb

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná