Mugis slovy slovenské rapové elity přináší svou Závet

Když člověk pociťuje, že se blíží jeho konec a má se vydat na druhý břeh, zpravidla vytvoří závěť. Spis, který je po zbytek jeho života ještě zapečetěný, který přežije i svého autora. Spis, který má zabezpečit příbuzné a blízké a ukázat, že na ně autor nezapomněl. V těchto dnech nezapomíná ani Mugis na svou „Závet“, kterou dokazuje, že na své příznivce nezapomíná a ve velkém stylu nám servíruje své album s pěknou hromadou předních slovenských jmen.

Mugis se rozhodně na druhý břeh ještě nechystá! Je mladý, talentovaný, stále se rozvíjí a má co nabídnout i do budoucna.  29. dubna nám nabídl svůj dlouhohrající producentský počin o 25 chodech servírovaných pod  názvem „Závet“, který nabízí mnoho zajímavých zvučných jmen a tím jen dokazuje, že jeho hudba má co nabídnout.

Album vyšlo pod domovským labelem „NENI PROBLEM“ a je již znám termín křtu, který proběhne 25. května v klubu LOFT v Bratislavě. Na koncertu se objeví lidé z jeho desky jako Danosť, Rebel, DJ Metys, Vladis, Momo, Lúzer, Reset, Osemskij, Šipo, Tomáš Jedno, Kuduš PPanpolak (Uplny Konec) a další + samozřejmě v hlavní režii Mugis, Plexo a Majself. CD si lze objednat přímo u autora mugisrkprod@gmail.com nebo na www.trajektshop.sk.

Samozřejmě mě napadlo několik otázek, na které mi Mugis ochotně odpověděl a mohly by zajímat i čtenáře.

Máš venku své producentské album.... jaké máš právě pocity, čerstvě po vydání? Splnil sis své cíle?

Takto cerstvo som urcite spokojný,spetna vazba je celkom mocná, co je pre mna velmi doležité. Ludia  objednavaju CD´s, co je tiez velmi dobrý pocit, však o tom to je, o podpore.Pokial ludia chcu, aby sa robili veci,musia pridat aj oni ruku k dielu ..Vopred dakujem za secky objednavky alebo odobne odbery...!

Koho si na album chtěl a bohužel neklapl, popřípadě, kdo už se tam nevešel?

Koho som chcel,tam mám, sa da povedat. Jasne, ze su ludia, s ktorými este veci chcem spravit,ale nieje ich tak moc už...Mali tam byt este asi dvaja MC , no bohuzial ja vyckavat donekonecna nemozem.Ale urcite sa tie skladby dostanu na ich albumy.

Prozradíš nám dva protipóly rychlosti tvých hostů? S kým spolupráce plynule odsejpala a kdo byl naopak brzda?

S kazdym jedným sa mi spolurpacovalo paradne. Nemal som problém. Jasne ze ludia v tejto dobe maju toho hodne, preto som sa ani nesral, ked to trvalo dlhsie ani nic, lebo sam sa poznam, ze veci sa menia, aj casu je menej. Mne tiez isli aranze dakedy od ruky, ale teraz proste nieje nato vzdy cas a chut..

Chystáš si nyní orazit, nebo už uvažuješ o dalším projektu, popřípadě desce?

Deze, maká sa dalej furt. Spluprace sú pripravene na albumy roznych interpretov. ALe najdolezitejsie sú asi albumy IMPULZ- PREDKRM (EP) a uplny top, na ktory sa tesim, kde sa dostane k Vam do usi je album s MAJSELFOM -PARFÉM ! to mozem povedat ze bude velmi mocné... A chystame aj daco ako NENI PROBLEM (Plexo,Majself,Mugis), ale to zatial tak okrajovo.

Tracklist:
01. Majself - Závet_INTRO
02. Fako + ShimoO - Nieje Všetko Zlato
03. Šipo - Bez Pravidiel
04. Momo - Zlatý Lístok
05. Luzer + Osemskij - Sol Nad Zlato
06. PanTua, Shomi ,Blazo - Sloboda
07. Kali - Všetko Má Svoj Dôvod
08. Idea + Majself - Jediný Život
09. Mater + DJ Spinhandz- Slovenské Pohľady
10. 3Ck - Gruppen Sex Na Platni
11. Separ + DJ Miko - Nebuď Piča
12. 052 - Nenechám sa predať
13. Lyrik + Silvia Josifoska - Bez Striech
14. Strapo + Plexo - Vyliezajú Von
15. Majself + Rosy + Krok Spet + DJ Chocolatic - Imunita
16. Wuty - Po Stopách
17. Syn + Mr.Erbie - Malér
18. Jay Diesel - Stop
19. Reset - OZPV
20. Danost + Decko - Zdanie
21. Tomas Jedno + Kudus Panpolak - Lekvár
22. Vladis - Začal Som S Tým
23. Splen - Magma
24. Momo + Separ + Dame - Sám Už Nebyť Tieň
25. Plexo + Momo - Závet_OUTRO

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná