Missy Elliot je zpět a rovnou s dvojitou várkou songů!

V úvodu týdne jedna z nejkvalitnějších raperek vypustila dva songy, na které svět už nějákou dobu čekal.

Missy své zatím poslední album vydala v roce 2005. Deska Cookbook obsahovala hity jako "Lose Control" s hostující Ciarou a Fatman Scoop. Od té doby pracovala na dalším počinu Block Party. To měl původně vyjít už v roce 2008, byl však několikrát posunut a nakonec nikdy nevyšel. Způsobily to několika násobné přehrávky či ukradené skladby, které měly být na nahrávce zahrnuty. A nakonec přišla v roce 2010 odmlka.

Tu způsobila autoimunitní porucha zvaná Grave Disease.Díky té nebyla například schopná ani udržet tužku v prstech, aby mohla psát texty. To oznámila loni v rozhovoru pro časopis People. V loňském roce se také objevila jako host na albu Cole World: The Sideline Story, rapera J.Cole, a to na třetím singlu "Nobody's Perfect". K tomu se i letos v březnu obejvil videoklip.

Začátkem letošního roku Missy oznámila na svém Twitteru, že stále připravuje své sedmé studiové album. To se už nebude jmenovat Block Party a vybírá tak nový název. Jedna věc je však jasná, a to velikost nahrávky. Spojení Missy Elliot a Timbaland je zárukou prvotřídní kvality. To dokázují i v pondělí vypuštěné pecky "Triple Threat" a vražedná "9th Inning".... Ostatně, posuďte sami (video obsahuje oba songy).

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná