RUKAHORE_SHOP_BANNER

Tři releasy v jednom měsíci? Label Mello Music Group nebrzdí!

Ty Nikdy mají v našich končinách label desku již pár let venku, Bigg Boss chystá převrat v tomto roce a zámoří? Tam se sešli pro změnu členové vydavatelství Mello Music Group, které stojí za releasy autorů jako Oddisee, Rapper Big Pooh či Rass Kass, a dali dohromady nové LP s názvem "Persona".

Už samotný pohled na šestnáct položek v tracklistu alba napovídá, že tady se na perkuse nového milénia bubnovat nebude. Deska totiž zahrnuje nejen účast label umělců ale i hostů mimo zázemí Mello Music. Vedle MCs zmíněných v úvodu tak na nové nahrávce narazíte i na Mastu Ace, Kool Keitha, Oh Noa, Phonteho a mnoho dalších.
 
Prověřit kvality nového alba můžete prostřednictvím přehrávače níže. Datum vydání 10. března však nespadá u Mello Music Group jen na label album "Persona". Fyzického nosiče v podobě CD a LP se dočkalo dítko od Diamond District "March On Washington Redux", které je již od prosince minulého roku uvolněno k poslechu. Kdo hledí dál do budoucnosti, měl by se zaměřit na datum 24. března, kdy vydává nové album "Words Paint Pictures" pro změnu Rapper Big Pooh.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná