Marpovo šesté sólo již klepe na dveře. Jak vypadá cover a tracklist?

Původně jsme očekávali Best off, které mělo mezi fanoušky dorazit již před dvěma lety. Zřejmě již to není ani aktuální, a proto si na rekapitulaci toho nejlepší od Marpa musíme ještě pár let počkat. Od poslední desky „R!ot“ nastal lehký půst, který byl kompenzován kupou energických koncertů. Rok 2015 se pak nesl v duchu společného alba TroubleGangu a mluvilo se o dalších sólových deskách. První měl přijít na řadu Wohnout, ale pevně daný únorový termín slíbil jen Marpo, který mu také dostál.

Když jsem stavěl před třemi lety recenzi na „R!ot“, mluvil jsem o hvězdném comebacku a desku označil za velmi zdařilou. Marpo od té doby upevnil svou pozici mezi českou smetánkou a nyní přišel čas, aby svou úlohu potvrdil. Nový nosič nese název „Lone Survivor“ a obsahovat bude dvanáct skladeb. Samozřejmostí je přítomnost hostů, která v tomto případě nebude složena především ze jmen zpoza velké louže. Již z prvního singlu „Mladá krev“ víme, že ke spolupráci kývl i kontroverzní Ektor. Pozvání dále přijali Separ, Wohnout, Iron Kap nebo Kali.

„Lone Survivor“ spatří světlo světa 29. února a pevný kus si můžete zajistit s předstihem ZDE. Vše vygraduje o dva měsíce později, kontrétně večer dvaadvacátého dubnového dne, kdy se Marpo rozhodl pro křest v pražské Malé sportovní hale. Na stagi bude k vidění kromě hlavního aktéra také zbytek TG týmu, ale také třeba Ektor a další. 

 

Tracklist:

01. Už nikdy
02. Hrdina
03. Mladá krev ft. Ektor
04. Nic nekončí
05. Drby ft. Separ
06. Lesk ft. Whnt & Sean Divine
07. Už držej hubu
08. Od 9ti do 5ti ft. Ironkap
09. Táta
10. Wolfpack
11. Drahokam ft. Kali
12. Náš hood
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná