Do Prahy mířící Major Lazer nabídl nový klip a pozítří i album

Před pár dny přišlo nečekané EP a nový klip, v noci na dnešek vystoupení na jednom z nejznámějších festivalů světa, za dva dny vychází druhé album a přesně za měsíc vystoupí v Praze. Řeč není o nikom jiném než Major Lazer.

Od konce února měla vyjít EP trilogie Lazer Strikes Back volně ke stažení. Nebylo toho asi dost a 5.dubna bylo zveřejněné i čtvrté pokračování, obashující pět nových remixů. V jednom z nich je slyšet talentovaný jamajský zpěvák Chronixx, a to na podkladu pro skladbu "Get Free". Poslechněte si a stáhněte nové EP i ta předem vypuštěná ZDE.

V úterý vypustí Major Lazer do světa své druhé album Free The Universe, které už teď slibuje vydatnou dávku hostů z různých hudebních sfér. Jen pro přiblížení jde o jména jako Ms. Dynamite, Wyclef Jean, Bruno Mars, Flux Pavilion, Santigold či Shaggy. Na nejnověším singlu "Watch Out For This (Bumaye)", jsou pak ke slyšení Busy Signal, The Flexican a FS Green. Před dvěma dny se tento song dočkal i skvěle provedeného videoklipu.

Do pražského Lucerna Music Baru přijede Diplo, Jillionaire a Wlashy Fish už 14. května. Bude to jedna z posledních zastávek celosvětového Free The Universe Tour. Po Praze už je čeká jen Varšava a Berlín. Pánové si však odpočnou pouze jeden měsíc a v červnu vyrazí na festivalové turné, během nehož se přijedou i na slovenský festival Bažant Pohoda. Diplo zde zajede i svůj sólo set. Když už je řeč u festivalů, právě probíhá jeden z těch nejznámějších jménem Coachella. Ten se koná v kalifornském Indiu dva víkendy po sobě. Na něm se od páteční noci našeho času představili Blur, Janelle Monaé, Jurrasic 5, Earl Sweatshirt a dnes následuje také Wu-Tang Clan. V noci na dnešek zde právě vystoupil Major Lazer se svou šílenou show a vše bylo a bude živě streamováno přes YouTube.

Jestli ještě nemáte dost, tak se v týdnu zastavil v pořadu Late Night Show With Jimmy Fallon, kde spolu s členy kapely Dirty Projector zahráli píseň "Get Free".

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná