Majk Spirit posílá nové album jen měsíc po desce "Y"!

Ačkoli v titulku trochu mystifikuji v tom smyslu, že "Y White" není přímo novým albem ale spíše dokončením autorova příběhu, není toto vyznění vzhledem k regulérnímu rosahu desky úplně od věci. Majk Spirit přichystal pro své fanoušky i bílou edici jeho posledního alba, ovšem se zastoupením zbrusu nových skladeb. Zdá se, že nejen Supa na Slovensku řeší dilema černé a bílé.

 
Nové album "Y White" vychází 5. května a obsáhne třináctku nových skladeb. Nesporně zajímavý bude pro autorovi dosavadní posluchače tracklist s jmény hostů jako Maxo, Barbara Weiss, Anita Soul a Ewa Farna. Za mikrofonem tedy nepočítejte se zásahem zbytku scény. Tady se pohybujeme v trochu jiných kruzích, avšak hudební složka zůstává v rukou osvědčených žánrových producentů Madskilla, Emerese, Billyho Hollywooda, Littlebeata, DJe Wiche, Marka Šurina a Grimasa.
 
„Snažili sme sa ľuďom priniesť dva albumy s menším odstupom a napriek tomu alebo práve vďaka tomu vytvoriť celistvosť projektu Y, do ktorého vložil Majk veľké množstvo energie. Albumy sú odlišné, no dohromady tvoria kompaktný, symbiotický hudobný celok," uvedl k tiskové konferenci k novému albu server netky.sk. Stejně jako v případě alba "Y" se i jeho následovník natáčel ve studiu Littlebeat. Jsme zvědaví, z jakého konce autor koncept nakonec uchopil a zda nápad na dvě po sobě jdoucí alba vyšel z mysli autora či manažera. 
 
 
Spirit pak z "Y White" posílá nový videoklip "Primetime". V samotném videu se mimo jiné představí také taneční skupina La Portella, přičemž zajímavý hudební podklad vznikl v koprodukci Spectrum Quartet. Režie nového vizuálu se pak zhostil Michal Nemtuda.
 
Album "Majk Spirit - Y White" právě vychází a je k získání na adrese shop.rukahore.sk a v další distribuci.
 
 
Tracklist:
01 Primetime f. Maxo 
02 Spirit 
03 Generácya f. Ewa Farna 
04 Raj Srdca 
05 Ypsilon f. Maxo 
06 Šampuss f. Anita Soul 
07 Masky 
08 Budúcej f. Barbara Weiss 
09 Zlato f. Maxo 
10 Zamotaný 
11 Mama (Original version) f. Maxo 
12 Skúsme To V Mieri 
13 Svetlá f. Maxo
 
 
Zdroj: Netky.sk; Zdroj fotografií: Facebook.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná