Majk Spirit Live na DVD

Předpokládal jsem, že album Nový Človek bude slavit úspěch. Už v recenzi jsem psal, že je to jedno z nejdůležitějších alb celkové slovenské historie. A nebyl jsem jediný, kdo to poznal. To, jakým způsobem prochází Majk Spirit svojí kariérou po vydání své první sólovky, které se prodalo víc jak osm tisíc kusů, tomu se říká spanilá jízda. To, že prožívá nejkrásnější období svého života, jak to prozradil v rozhovoru, to jen podtrhuje.

Po vydání desky následovaly ceny za Objev roku (Slávik 2011) a videoklip roku, na sociální síti má úctyhodných 122 000 fanoušků, dostal samoška platinovou desku, a když se podíváš na jeho diář, tak se mi ani nechce věřit, že ty všechny koncerty stíhá, protože tohle je prostě neuvěřitelné množství.

A protože je Majk Spirit v laufu a v kurzu jako nikdo jiný, je potřeba předhazovat další a další potravu pro jeho fans. Tou nejbližší možnou je DVD Nový Človek- záznam z live koncertu, které by se mělo objevit na pultech už 25. dubna. Na placce bude k vidění všech 19 skladeb z mega úspěšného debutu, ale i vystoupení doprovodné skupiny Milkshejk Sama Tomečka, Otecka, Bacila, Rakbyho a Ladylicious. Myslím, že o DVD bude velký zájem, protože na internetu křest sledovalo online 4 000 lidí a celkově ho vidělo kolem deseti tisíc. 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná