Madcon na nové desce podpořili Snoop Dogg, Rick Ross, Kelly Rowland nebo Estelle

Svým způsobem přišli s něčím netradičním a vlili novou krev do žil tvorby starého kontinentu. Asi nejúspěšnější hudební formace z Norska, která si říká Madcon, přichází s kůží na trh v podobě nového alba nesoucího název „Icon“. Pokud stále tápete, o koho že se to jedná, možná vám utkvěl v paměti singl „Beggin“, kterým v roce 2007 pobláznili doslova celý svět.

Madcon je zkratka Mad Conference, pod kterou působí společně Yosef Wolde-Mariam a Tshawe Baqwa. Do podvědomí svých krajanů se dostali v roce 2000 singlem „God Forgive Me“. Od té doby udělali v rámci své kariéry nemalý skok, který korunují v těchto dnech novou deskou „Icon“, která se okamžitě stala číslem jedna v žebříčku Norwegian Albums Chart. Deska spatřila svět 27. září vydána tradičně pod labelem Cosmos.


 

Madcon se netají proplouváním spektrem různých žánrů, které jsou však vždy pevně připoutány k rapu. Jejich zvuk lze přiřadit ke směsici hip-hopu, funku a soulu, který dále míchají s reggae a latinou. Již zmiňovaná skladba Beggin, byla použita jako soundtrack nejednoho filmu (Step Up 3, Street Dance 3D, Just Go With It).


 

Album obsahující 12 stop je obohaceno o několik velice zajímavých hostů. Pozvání přijali například Snoop Lion aka Snoop Dogg, Rick Ross, Kelly Rowland nebo Estelle z Anglie, která nedávno vyhodila ven nové EP s názvem „Waiting To Exhale“. V pořadí šestá deska této formace opět nabízí žánrovou rozmanitost a jednotlivé tracky mají potenciál stát se hity na světových rádiích.Tracklist:

01. Say Yeah – Madcon Feat. Stori
02. One Life – Radio Edit – Madcon Feat. Kelly Rowland
03. Unbreakable
04. Is You With Me – Madcon Feat. Snoop Lion Aka Snoop Dogg
05. Where Nobody’s Gone Before – Madcon Feat. Estelle
06. In My Head
07. The Signal
08. Bottles – Madcon Feat. Rick Ross
09. Miracle – Madcon Feat. Range
10. Drifting Apart
11. Mirage
12. In My Head – Paul Oakenfold Remix

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná