Luzer & Lkama přináší svůj pohled na Hi100rii lidstva

V těchto dnech putuje na Slovensku do výroby velmi očekávaná deska nesoucí název „Hi100ria“, kterou má na svědomí dvojice, která se bok po boku nesetkává poprvé a jistě ani naposled. Luzer patří už několik let k jednomu z nejcharismatičtějších rapperů na Slovensku a Lkama je dvorní producent Gramo Rokkaz.

Že jim vzájemná spolupráce svědčí, dokázali již několikrát a završují to společnou deskou, na které má Lkama monopolní postavení, co se týče podmazů. Luzer, jak již dříve avizoval, si na desku pozval jen své krajany. Kromě kolegy z jeho mateřské formace Sedláci Reseta, se za mikrofonem objevili například Strapo, Plexo, Majself, Torula a několik členů GR. Album objednáte zde

Jak je již z názvu alba zřejmé, Luzer se v textech zaměřuje na historická období celého lidstva a dějiny slovenského národa jako takového, což doložil prvním singlem „Gladiator“. Pro někoho bude možná zklamáním, že autor zní na všech tracích poněkud monotónně a nesnaží se příliš měnit polohy hlasu.

Desku vycházející pod Tvoja Matka Rekorc za spolupráce Gramo Rokkaz předchází videosingl v podobě tracku nesoucího název „porazený“, jenž si vzal na starost Z. Matek a lokalita natáčení se nacházela v okolí zříceniny Branč.

Tracklist:
01. Úvod
02. Hi100ria (gitara: Jaro Závodský)
03. Trója (feat. DJ Spank)
04. Zeus vs. človek (feat. Majself & Torula)
05. Gladiator
06. Križiacke výpravy (feat. Reset & DJ Spinhandz)
07. Gilotína (feat. DJ Veritas)
08. Napoleon (feat. Danosť & Tono S.)
09. Ninja Assassin
10. Mor (feat. Strapo, Plexo & Osemskij)
11. Porazený
12. Druhá svetová
13. Záver

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná