Losangeleský Trizz si pro své projekty romantické náměty rozhodně nevybírá

Když dělali Cunninlynguists rozhovor s redakcí magazínu hiphopdx.com, zmínil Kno hostovačku s losangeleským Trizzem, jenž mezi až tak známé tváře, přitom se ale s jeho releasy můžete setkávat už od roku 2010. Producent CL zmínil zajímavý hlas a charisma, jímž podle jeho slov pětadvacetiletý interpret disponuje.

 
Trizz patřil k rapovým pionýrům velice dlouho a původně jste ho mohli znát pod jménem Young Trizz. První rýmy začal psát už v devíti letech. Postupně tříbil svoje dovednosti, až 2010 vyškrtl ze svého pseudonymu slovo Young a vydal projekt New West, tentokrát už jen jako Trizz. Následoval originální ostrý mixtape Case 17, pojmenovaný podle sedmnácti vražd, jež spáchal Jeffrey Dahmer.
 
Později Trizz produkoval, psal, natáčel a veřejně přednášel další a další materiál. Následovaly projekty Written In Smoke v roce 2013 a dvojice EP LeatherFace. Naši čtenáři ho mohli nedávno zaregistrovat prostřednictvím jeho featuringu na desce Rose Azura Njano, jíž letos vydali Cunninlynguists.
 
 
Z názvů dosavadních releasů vám bude nejspíš jasné, že Trizz zrovna nepotřebuje být miláčkem na stagi. Často se přiklání k temné, až hororové atmosféře skladeb. Žádný harmonický poslech nebo romantické r&b vokály tady nečekejte. Instrumentálně se Trizz orientuje na temný boom bap, říznutý trapovým soundem, k němuž se pětadvacetiletý hráč ze západního pobřeží uchyluje nejčastěji. Tam si ale zase vybírá instrumentály s velice organickým soundem.
 
Nyní vydává Trizz album Ashes N Dust, které (stejně jako zmíněné album Written In Smoke) produkoval AC3 Beats. Album obsahuje také sloky hostů jako Rob $tone, King Iso, Pomona Drey, Edgar Sosa  a  Kiing Drew. Albu doporučujeme věnovat pozornost už kvůli striktní piánovce Lie Down, bangeru Where We Come From nebo rytmičtější melancholii v podobě Slide N Skate. Navíc se Trizz opravdu může pochlubit hlasem, jenž ho řadí mezi při nejmenším nadějné mladé pušky.
 
Desku Trizz - Ashes N Dust si můžete poslechnout v přehrávači pod článkem.
 
 
Zdroje: 2dopeboy.com, lastfm.com, genius.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná