Londýn hlásí comeback roku. Kdo se po letech hlásí o slovo?

Sedněte si rovnou na prdel, protože tahle zpráva potěší každého fanouška ostrovního grimu. „Musíš vědět, odkud pocházíš, abys věděl, kam máš jít. Já využil toho, odkud jsem a vezu se na tom, co jsem zažil,“ prohlásila legenda londýnské scény, která po šesti letech opět drží mikrofon pevně v ruce a diktuje jako za mlada. Pátá deska s názvem „Made in the Manor“ je tu a na svědomí ji má britský mág Kano!

Zapomeň nyní na turistické příručky, které tě provedou pozlátky anglické metropole, a podívej se na pravý opak, který ti bez okolků namaže smradlavou realitu kolem huby a nechá tě jí se udávit. Kano je zpět v plné síle s pátým albem, na kterém můžeš spatřit hosty jako Wiley, JME či Giggs.

Fanouška britské scény bych při čtení této věty již nejspíše načapal s rukou v gatích. O hudební stránku celého díla se postarali producenti Rustie, Fraser T Smith, Mele, Mikey J, BlueMay, Zeph Ellis a Swifta Beater. Sám autor prohlašuje, že jeho nové dílo, které zamíří na prodejní pulty 4. března, bude špinavé jak samotný Londýn a v patnácti skladbách ti ukáže takové peklo, že z toho v noci ani neusneš.

Celé album zvěstuje úvodní singl „3 Wheel-Ups, na který si Kano pozval další ikonické tváře ostrovní scény, kterými jsou Wiley a Giggs. Zajímavý vizuál dokazuje, že tento veterán ještě nepatří do starého železa a stále má co nabídnout. Vždyť od poslední desky uběhlo již dlouhých šest let a mnoho fanoušků grimu lačnilo po desce, která bude mít koule velký jak celé Irsko. 

Tracklist:

1. Hail
2. T-shirt Weather in The Manor
3. New Banger
4. 3 Wheel-ups feat. Wiley & Giggs
5. This Is England
6. Little Sis
7. A Roadman's Hymn
8. Drinking in The West End
9. Deep Blues feat. Damon Albarn
10. Endz
11. Strangers
12. Seashells in The East
13. My Sound
14. GarageSkankFREESTYLE [Bonus Track]
15. Flow Of The Year feat. Jme [Bonus Track]
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná