Liberecký desperát rozstřelil svůj debut v tuzemském salónu

Pod Ještědem to opět žije. Není to z důvodu, že by tamní Slovan mířil za triumfem v Synot lize nebo že by se zvedla hladina Nisy. O slovo se hlásí Roseck, jehož jméno se začíná stále více skloňovat nejen kolem příznivců stáje Ty Nikdy. Bývalý předseda formace FullContact přichází se svou kůží na trh v podobě debutu, který byl pojmenován „Desperát“.

Z Libereckého sídliště se dostal do podvědomí většiny tuzemských příznivců rapu, kteří s napětím sledují, zda by se mohlo jednat o další vůdčí tvář naší scény, která doposud byla poněkud ve stínu svého slavnějšího krajana Paulieho Garanda, přestože mu velkým dílem pomohla ke zrodu. O jeho debutovém albu se mluvilo již delší dobu, ale stále jsme tak nějak netušili, kdy skutečně na povrch vyleze. Nyní již můžeme s jistotou říct, že se tak stalo koncem března. Co si pro nás tedy Roseck připravil?

Pod taktovkou stáje Ty Nikdy a Garand Brand je nám servírováno plných 13 kusů poctivých skladeb, které nelemují žádné skity a další zbytečnosti. Na mikrofonu je kromě samotného autora možné zaslechnout i Resta, Ideu, Garanda, Muerta nebo Cafoneho. Hlavním překvapením je pak Ryes, který dříve patřil také do smečky vyjící kolem Zlína. Všichni pak využili beatů, které dodaly silné tváře československé elity, konkrétně pak DJ Fatte, Kenny Rough, JSM, Grizzly, Jakub Lenz, MaestroClamp nebo Wesix. 

Roseck si pro nás připravil obsah, který dle jeho slov nemá ambice cpát se do rádií a potřebu si na něco hrát. Nyní již záleží na samotném poslechu, který naznačí, jestli má za ty roky svůj rukopis a lokty utkvět posluchačům v paměti. 

Tracklist:

01. Démon
02. Desperát
03. Nikdy feat. Rest
04. Tak už to chodí
05. Cesta feat. DJ Metys
06. Domov feat. Idea
07. Viktor
08. Otázky feat. Ryes
09. Představ si
10. Stopy v betonu feat. Cafone, Muerto, Paulie Garand, DJ AKA
11. Frajeris
12 Dissklub feat. Paulie Garand
13. Nezapomeň feat. Muerto

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná