Large Professor se na nové desce vrací ke zvuku Main Source

Large Professor nepatří zrovna k těm, od nichž bychom dostávali dárky každý den. Když nepočítáme jeho kolaborace, sólový pozdrav pošle tak jednou za pět let. Ovšem vzhledem k tomu, jak dobře se pak na paseku, kterou dokáže napáchat, vzpomíná, je to skoro dobře. Extra P se tak po albu "Professor @ Large" z roku 2012 vrací s novou deskou, jež nese název "Re:Living".

 
Posluchači již mohli otestovat čerstvou nahrávku prostřednictvím singlů "Opulence", Nasova tributu "In The Scrolls" či zasněného videoklipu "Own World". Large Pro si též všech jedenáct zbrusu nových stop produkoval sám, jak je jeho zvykem, pouze na skladbě "New Train Ole Route" se po boku newyorského veterána objevil i J Love. Hostovačky pak patří jménům jako Inspektah Deck, Cormega či Roc Marciano.
 
 
"Posouvám se dopředu, ale tady jsem se vrátil k původnějšímu receptu. S tímhle projektem se cejtim bejt asi nejblíž původnímu zvuku Main Source," uvedl slova Large Professora magazín hiphopdx.com. Hudebně se tedy nové album nese hlavně ve znamení hrubých bubnů, ostrých scratchů a šumivých samplů. Album "Large Professor - Re: Living" právě vychází a lze jej objednávat prostřednictvím Fat Beats v podobě CD, vinylu nebo exkluzivního balíčku.
 
 
Tracklist:
1. Re:Living
2. Dreams Don’t Die
3. Opulence
4. Earn
5. Off Yo Azz On Yo Feet
6. In The Scrolls f. G-Wiz
7. Own World f. Fortune
8. Sophia Yo
9. New Train Ole Route (Prod. J Love & Large Professor)
10. Industy RMX 2 f. Inspectah Deck, Cormega, Roc Marciano & Lord Jamar
11. NDN
 
 
Zdroj: hiphopdx.com; zdroj obrázku: sagmind.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná