Kultovní sebranka se sešla na novém albu Diamonda D

Pokud je vám blízká tvorba z východního pobřeží, určitě vám jméno Diamond D není neznámé. Z našich interpretů s ním byl v minulosti konfrontován především Champion Sound, se kterým koncem roku 2012 The Best Producer On The Mic navštívil několik evropských zastávek, aby doložil, jaká je aktuální situace v New Yorku.

Dalším z důkazů, které pro změnu obohatí Diamondovu diskografii, je nové album "The Diam Piece". Autor mnoha kvalitních studiových alb a bezpočtu výborných spoluprací přichází po drobných peripetiích s novou deskou 30. září a nabízí devatenáct nových skladeb.

Vzhledem k Diamondově producentské pozici se dá předpokládat, že při výběru featuringů má kam sáhnout, což potvrdil i seznam hostů, který je delší než červený koberec na předávání zlatých sošek a sešla se na něm vskutku seriózní banda - Pete Rock, Talib Kweli, Pharoahe Monch, Rapsody, Smif-N-Wessun, Kurupt, Elzhi, Skyzoo, Masta Ace a mnoho dalších. Ostřílená elita na "The Diam Piece" bude krytá tou nejtvrdší palbou, protože produkci skladeb si vzal na starosti samozřejmě sám Diamond D.

A nejsou to jen hosté, čím je je hype kolem "The Diam Piece" živ. V přehrávači níže na vás čeká singl "Only Way 2 Go" a aktuální novinka "Where's The Love" s Talibem Kwelim, Elzhim a Skyzooem, zabalená do úchvatné atmosféry. Níže také můžete vidět cover a tracklist s konečným seznamem hostů. Je evidentní, že konzervativní posluchače čekají hody.

Nové album "Diamond D - The Diam Piece" právě vychází a objednat si jej můžete prostřednictvím iTunes.

Cover & Tracklist:

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná