Kterou francouzskou desku podpořil účastí Gucci Mane?

Černé zlato. Tak by se dal definovat přínos Kaarise pro francouzskou scénu. Jeho tvorba je trochu tvrdšího rázu a milovníci IAM se možná staví na odpor, ale pravdou je, že tento rodák z Pobřeží slonoviny udává tempo a prodává ve velkém. Pojďme si trochu posvítit na jeho třetí regulérní studiovku.

Pravdou je, že se v roce objevil odnikud a udělal velký poprask. První mixtape v roce 2007 se ještě mihnul účinkem, ale ten druhý v roce 2012 pojmenovaný „Z.E.R.O.“ už naznačoval, že je třeba s ním počítat. O rok později spatřil svět debut „Or Noir“ a o pořádný poprask a humbuk bylo postaráno. Kaaris chytil svou šanci za pačesy a vydává v posledních letech pravidelně a ono se to prodává. Může si dovolit spolupráce se známými tvářemi z Francie, ale na nové desce zamířil i za velkou louži.

Třetí zářez na pažbě sólovek nese název „Okou Gnakouri“ a obsahuje patnáct skladeb. Kaaris ho vydal 11. Listopadu pod hlavičkou vydavatelství Def Jam France a opět si v prodeji nevede špatně. Během prvního týdne bylo mezi dychtivý dav umořeno více jak 18 000 originálů. Uspět dokázal i za hranicemi, konkrétně například v Belgii nebo Švýcarsku. Hostů je na novém díle poskromnu, ale o to více se v tracklistu vyjímají. Kromě Kalashe je zde možné nalézt i známou americkou persónu, kterou je Gucci Mane. 

Tracklist:

01. Le Sang
02. Blow
03. Benz
04. Boyz N The Hood
05. Jack Uzi
06. 2 Bigos
07. Tchoin
08. Nador
09. Poussiere
10. Contact
11. 2.7 Zero 10. 17 feat. Gucci Mane
12. T’etais ou
13. 4 Matic feat. Kalash Criminel
14. J'suis Perche
15. Chaos
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná