Která překvapivá dvojka pobláznila celé Německo materiálem z Jamajky?

Občas se dají do kupy tváře, které by nikdo možná ani netipoval, ale funguje jim to skvěle. O tom se můžete přesvědčit i v tomto případě, neboť album „Palmen aus Plastik“ německé publikum chytlo. Čím dokázala dvojka Bonez MC & RAF Camora zaujmout tak náročný dav? Netradičním přístupem, energií a chytlavou flow.

Ono bylo již v dubnu jasné, že se asi něco bude rýsovat. Bonez MC se totiž objevil na desce Ghost od Rafa Camory. Na Festivalu Splash bylo už vše potvrzeno a publikum podle singlů poznalo, že se bude jednat o něco netradičního, zajímavého a na německé poměry nevídaného. Datum vydání byl nakonec stanoven na 9. září pod hlavičkou Indipendenza a fajnšmekři si mohou dopřát i speciální box obsahující i bonusové EP, instrumentální verzi a DVD. V klipech na vás navíc dýchá i jamajská exotika, která celý materiál zajímavě vykresluje. 

Je zřejmé, že nás oba autoři vyšlou na cestu plné marihuany na tropických sídlištích, kde snědé krásky umí vrtět zadečky a alkohol teče proudem. Betonová džungle je však velmi trefně prodána, přestože Bonez je z Hambruku a Raf Camora Rakušan žijící v Berlíně. Jejich společné album překročilo veškerá očekávání a lze mluvit o desce, na kterou se naváží další interpreti ve snaze přiživit se na dobrém nápadu. 

Prakticky celá deska má velký potenciál naplnit kluby, neboť kromě pestrosti koketuje i s chytlavostí a nenechává posluchače v klidu díky dancehallovému nádechu. S koncem na vás dýchne západ slunce a vy chcete začít opět od prvního tracku jako každé ráno s novým dnem. Bonez a Raf Camora nasadili laťku hodně vysoko a německé publikum si bude žádat zcela jistě pokračování. Bude zajímavé sledovat, zda se do něj pustí a zda se dokáže jejich prvnímu dílu vyrovnat.

Tracklist:

01. Intro
02. Ciao Ciao
03. Palmen aus Plastik
04. Mörder feat. Gzuz
05. Ohne mein Team feat. Maxwell
06. Erblindet
07. Evil feat. Tommy Lee Sparta
08. Attackieren feat. Hanybal
09. Killa feat. D-Flame
10. Ruhe nach dem Sturm
11. Vaporizer feat. Trettmann
12. Dankbarkeit
13. Skimaske feat. Gzuz
14. Cabriolet
15. Daneben feat. Trettmann
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná