Krvežíznivý Ital oživil Elvise za účasti bubeníka Blink 182

Poloostrov ve tvaru holinky je opět na nohou a není to z důvodu, že by ikonický brankář Giangluigi Buffon ukončil svou hráčskou kariéru. V popředí zájmu je tamní rodák z Olbia, který se na hudebním nebi prezentuje pod pseudonymem Salmo. Že jste o něm ještě neslyšeli? V roce 2013 spojil síly se stylově podobnými Dope D.O.D a výsledkem byla skladba „Blood Shake“, která ho dostala do podvědomí i za hranicemi své země. Venku má novou desku, která je ještě o něco lepší než ta poslední s názvem „Midnite“.

Dá se s jistotou konstatovat, že Salmo je nejen v Itálii v kurzu. Jeho koncerty jsou beznadějně vyprodané a podobnou návštěvností by nepohrdlo ani nejedno tuzemské prvoligové jméno. Odrapováno má již Salmo dosti, neboť svou hudební kariéru začínal již ve třinácti letech a v roce 1999 vyšel na povrch s demem svázán formací Premeditazione e Dolo. K sólové dráze se dlouho nadechoval, ale finální krok učinil až v roce 2011 debutem „The Island Chainsaw Masacre“. V současnosti se řadí mezi nejlepší italské tváře ve hře a můžeme ho s poklidem ve svědomí posadit na trůn tamního horrorcoru.

Se svým čtvrtým sólem otálel téměř tři roky, přestože o něm mluvil již v prosinci 2014. Nakonec vyšlo až v únoru tohoto roku a dokonce pod hlavičkou Sony Music. Salmo nás nakonec poctil stopáží o třinácti kusech a mezi hosty je možné naleznout i bubeníka Travise Barkera, který je členem Blink 182. Album je dle jeho slov poctou Elvise Presleyho, kterého velmi obdivuje. Americká hvězda by se asi v hrobě otáčela, kdyby zjistila, jak je jejich stylové zařazení rozdílné.

Tracklist:

1. Mic Taser
2. Giuda
3. Io Sono Qui
4. 1984
5. Il Messia feat. Victor Kwality & Travis Barker
6. Daytona
7. Bentley VS Cadillac feat. Travis Barker
8. 7 AM
9. L’Alba
10. HELLVISBACK
11. La Festa è Finita
12. Black Widow
13. Peyote
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná