Krok Spet přínáší debut plný muzikantů s hosty jako Moloch, Plexo či Majself

Hudební spolek z Bánské Bystrice nesoucí název Krok Spet je projekt rappera Neznámý interpret, který by po vydání této desky nemusel být zase až tak neznámý. Obklopen skupinou hudebníků vypouštějí v dnešních dnech své debutové album Poďme!, na kterém se objevují zajímavý hosté jako Majself, Plexo, Rétos nebo Moloch Vlavo.

Krok Spet není čistě hip-hopové těleso, neboť disponuje velmi zajímavými hudebníky, který společně pracjí na multižánrových projektech. Hudebně je nejvíce ovlivnila černošská kultura, především funk a soul, který doplňuje rap od Neznámého interpreta. Dále ve skupině působí Boco Benjamen, Dj Wailo a Diamant, který obohacuje celek svými vynikajícími refrény.

Neznámý interpret není podepsaný na této desce jen pod rapem, nýbrž celou desku sám i produkoval. K tomu mu pomohla nemalá parta hudebníků, kteří vyplňují samplované beaty nebo tvoří kompletní živou hudbu. Mezi hudebními hosty se objevují i lidé z Kuby nebo Jamajky. To dodává desce neobyčejnou pestrost a originalitu.

Deska nesoucí název „Poďme!“ vyplula na povrch 15. listopadu pod labelem Ajlávmjuzik a obsahuje 15 stop. Předcházelo ji několik klipů, které jsou součástí tohoto článku. Krok Spet svou deskou určitě neudělali krok zpět a budeme věřit, že o nich neslyšíme naposled.

Tracklist:

01. Intro
02. Znova speť
03. Nočný záťah 2 + Moloch Vlavo, Rétos
04. Spomínam
05. Se mi musica + Adrian Bosco Plaza Carrillo, Mario Leon Herrera
06. Strach
07. Jedná krv
08. Bodaj by + Ice Cold, Špeker, Majself, Plexo
09. Benjamen
10. Chlípna
11. Poďme
12. Neznámy Interpret
13. Sú dni keď sa nedarí + Špeker
14. Poďme pozabúdať
15. Outro

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná