Krkonoše vsází na mladou krev, které energie a zapálení nechybí

Zatímco vlaštovky již pomalu balí kufry a jedou na pár měsíců k moři, naše emaily jsou každý den plné nových zpráv. Ve státě, kde každý druhý posluchač se cítí být i rapperem, je to již po letech běžný úkaz, proto je někdy problém se tím vším prohrabat a vybrat něco, co si zaslouží prostor, otevřít trochu ty dvířka a dostat to více do podvědomí. Samozřejmě, že BBR ale není záruka úspěchu, tudíž každý musí tušit, že mít článek u nás není Olymp, jen pomocná ruka.

Na začátek trochu té omáčky, která tě donutí i stejčík tvrdý jako bota dokousat do posledního sousta. Tenhle článek není ale o podrážkách tvých nových bot, nýbrž o Skillovi. Dvaadvacetiletý floutek z Jilemnice vychovaný údajně v těch nejhorších podmínkách, které toto krkonošské středisko nabízí, se pokouší vystoupit ze stínu posluchače a stát se i plnohodnotným interpretem. Nelze nad ním lámat hůl, ale nový produkt označený názvem „Sorry, že dejchám“ je podle mého názoru zatím směřován spíše kamarádům a sousedům, nežli dychtivým konzumentům z druhé strany republiky.

„Sorry, že dejchám“ obsahuje celkem 13 stop, které se nahrávaly u chlápka, který v Čechách asi tráví ve studiu času nejvíce hned po Ondřejovi Žatkuliakovi. Tao Quit se objeví i ve dvou skladbách, ale narazit můžete i na další hosty. Některé skladby mají zajímavou výpovědní hodnotu a autor dobře prodal svou myšlenku, na druhou stranu tu máme i věci, které se pokouší navázat na český boom kolem Smacka. Je však nutné si přiznat, že kromě něj by nikdo zatím neměl anglickou klubovou scénu raději napodobovat, neboť to chce ještě trénink. Pokud tě ale Skilla zaujal a měl bys zájem o jeho placku, můžeš si ji objednat ZDE.

Tracklist:

1. Sorry, že dejchám
2. Haters
3. Kde ste feat. Bergy Don
4. Tak proč
5. Barz of War feat. Bergy Don (prod. Sixty P Beatz)
6. Někdy RMX (prod. Kayle Beatz)
7. Back in the Game (prod. Flega Beats)
8. Čekal jsem dlouho (prod. Kayle Beatz)
9. 142BPM feat. Tao Quit
10. Vždycky jsem chtěl (prod. Sibling)
11. Nežádoucí
12. My ti nevěříme (prod. Tsunami Beatz)
13. Mad Dogz feat. Tao Quit a Bergy Don
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná