Králové Shaolinu jsou zpět po sedmi letech

Čekání je u konce, radujme se! Je to neuvěřitelné, že je tomu tak dlouho, co se tahle parta sešla na jednom albu. Po sedmi letech Killa Bees vyrážejí do boje s novým albem. Nese název "A better tomorrow". Je možné, že hip hopu svítá na lepší zítřky a nebo jde jen o nafouknutou bublinu?

Od druhého prosince si můžete album vyslechnout v plné délce, takže někteří z vás to již určitě stihli. Wu-Tang servíruje 15 stop, které potěší ucho každého fanouška hip hopu, dokonce i v případě, že by právě vylezl z ledové krychle po 30 letech a netuší, kdo a nebo co ten Wu-Tang vlastně je. Ono, i kdyby nemáte rádi hip-hop všeobecně, nelze tomuto albu upřít jeho hudební kvality. RZA servíruje beaty nejvyšší jakosti, plné atmosférou nabitých nástrojových samplů, až se člověku chvílema zdá, že album bylo nahrávano se živou kapelou.

Featů, jak producentských, tak rapových na albu moc nečekejte, hudebně se přičinili Rick Rubin, 4th Disciple, Mathematics a Adrian Younge, svou sloku pak přidali Streetlife a Tekitha. Jak se dalo očekávat, majoritně jde o klasičtější boombapové skladby, nalezneme však i experimentálnější kousky, jako třeba Ron O'neal nebo Miracle, které však albu na kvalitě vůbec neubírají, ba naopak.

Stejně, jako dobré víno nelze plně hodnotit u první sklenice, k plné recenzi si dáme ještě několik rotacií tohoto skvostu a ty kontroluj tracklist a ochutnávky výše.

1. “Ruckus In B Minor”

2. “Felt”

3. “40th Street Black / We Will Fight”

4. “Mistaken Identity”

5. “Hold the Heater”

6. “Crushed Egos”

7. “Keep Watch”

8. “Miracle”

9. “Preacher’s Daughter”

10. “Pioneer the Frontier”

11. “Necklace”

12. “Ron O’Neal”

13. “A Better Tomorrow”

14. “Never Let Go”

15. “Wu-Tang Reunion”

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná