Král z Crown Heights přichází s novým albem. Dostojí kvalit předchozích kusů?

Boot Camp Clik, legendární partu z devadesátek, která se objevila několik krát i v ČR, si pamatuje asi každý. Koncem loňského roku nás opustil jeden z členů BCC, Sean Price. Legendární vtipálek s kulometem v hrdle odešel nečekaně a zanechal po sobě velikou díru v nejednom srdci. To však nepřimělo žádné ze zbylých členů této formace polevit. První střelec z jejich řad, Ruste Juxx posíla již brzo ven své nové album, které se těsně před vydáním rozhodnul připomět druhým singlem.

V novém singlu Ruste přináší svou klasickou porci egotrippin rapu, tentokrát tvrdí, že je nejvetším gangstrem v celé galaxií. Darth Vader by mohl nesouhlasit.. O skvělý beat se postaral Kyo Itachi, kterého známe již z předešlé spolupráce na albu Hardbodie Hip Hop, kde se objevili na featu legendy jako R.A. the rugged man, Vinnie Paz nebo Rock z Heltah Skeltah a patří k nejlepším kouskům z repertoáru obou interpretů.

Ruste přichází zpět po třech letech s novým albem, které předbíhá slibovaný mezinárodní mixtape International Juxx. Na pulty obchodů v USA album zamíří již 12. února, pro distribuci v ČR zatím není zastoupení, ale album je možno objednávat v rámci Evropy přes bandcamp zde.

I album Meteorite bude produkčně zastřešovat Kyo Itachi. Ruste přináší poměrně krátkou stopáž o 13 zařezech, otázne tedy je jak bude na tom album kvalitativně, jelikož neskýtá přespříliš hostů ani velký počet skladeb, mohlo by jít o více osobní, vnitřně zaměřené album. Přechozí singl (nahorě) Universal Sean vzdává hold právě rapovému otci Rusteho Juxxe, Seanu Priceovi.Celý tracklist je k dispozici níže.

1.Intro Cosmos

2.Galaxy Goon

3.Meteorite

4.Constellation feat Pressha Dinero

5.Nebula
 
6.Black Hole

7.Intergalactus
 
8.Cosmic Dust

9.Water On Mars feat Rim Da Villins
    
10.Ruste's Comet
    
11.Astronaut feat Illa Noyz & Skanks of Bankai Fam
    
12.Universal Sean feat Rock of Heltah Skeltah & Vandyke Mike
  
13.Outro Galactic

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná