Král Sheguey Squad se debutem odpálil mezi francouzské titány

Nový fenomén francouzské scény si odbyl svůj debut před necelým měsícem. Ze severu země poblíž hranic s Belgií je kraj Nord-Pas-de-Calais, který ukrývá městečko Roubaix, jež je domovinou stáje Sheguey Squad. Právě ta se v poslední době hlasitě hlásí o svůj díl slávy. Po loňské desce od bohéma Nira tu máme další zajímavý kus z krajiny, kde hlemýždi na stole nejsou problém a písmeno R je všudypřítomné.

Gradur má na svém kontě kromě dubutu dva mixtapy s názvem SheygueyVara, které sklidily u tamních kritiků velmi pozivitní ohlas. Čtyřiadvacetiletý rapper s konžskými kořeny vlítl na scénu jako uragán a v dosti velkém stylu. Vždyť celé album se zvučilo pod hlavičkou stáje Barclay Records, pod kterým i vyšlo. Mladý talent klade důraz na temnotu a sílu ulice, inspiraci si bere z kolébky za velkou louží a poukazuje na těžký život na předměstích velkých měst, která jsou zaplněna přistěhovalci. Podle prvních ohlasu je jasné, že album L´homme au bob se ve Francii zařadí mezi nejžádanější desky tohoto roku.

Gradur není hráčem, který by mluvil o nezažitém, neboť mu hodně dala vojenská kariéra u dělostřelectva, kde začal v zázemí ubikací psát své první texty a financovat svá freestylová videa, která na YT oslovila celou zem. Zajímavostí je, že to první bylo se sádrou na jeho noze, neboť prodělal zlomeninu při výcviku. Dítě ulice si za těch pár měsíců v podvědomí posluchačstva vydobylo nebývalé postavení, což dokládá i výčet hostí na jeho debutu.

Již zmiňované album L´homme au bob vyšlo 23. února pod hlavičkou Barclay Records a obsahuje sedmnáct velice hutných a chutných stop. Není možná marnotratné mluvit o francouzské desce roku z trapového soudku, pokud nás nepřekvapí veterán Booba, který by měl být letos také ve hře se svou dlouhohrajkou, jež je naplánovaná údajně na závěr dubna. Tu Gradurovu podpořili účastí velikáni vskutku povolaní, neboť je zde král tamního rapu Niro a hvězda legendární formace Psy 4 De La Rime Alonzo. Samozřejmě nesmí chybět ani americká účast, kterou zastupuje Migos a Chief Keef. Pokud máte rádi i jemné vokály, potěší vás královna francouzského r´n´b Kayna Samet

Tracklist:

01. Calibré
02. Terrasser
03. J’donne Ça feat. Alonzo
04. Jamais
05. Militarizé feat. Niro
06. Bloody Murder
07. R.D.C (République Démocratique Du Congo)
08. Priez Pour Moi
09. Bang Bang feat. Chief Keef
10. Stringer Bell
11. Verre De Sky
12. La Douille feat. Lacrim
13. Beef
14. Makak
15. #Lhommeaubob feat. Migos
16. Secteur feat. Kayna Samet
17. Confessions
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná