RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kool Savas si dá s deskou asi zase načas, ale vkusný mixtape má venku

Kdo si počká, ten se dočká. Kool Savas je v Německu pojem, který je skloňovaný častěji než politika hříšné Merkelové. Kdo? Aha, tak zase jdi spát a nech si o trendu zdát. Tenhle člověk tu byl už v dobách, kdy ses ve škole učil o pyramidách v Egyptě a bude tu, i když navštívíš první mrakodrap. Já ho neznám, on nevydává každý rok. A o to jde, o to více je jeho matro vybroušené. A že x let spí v noře? Ale hovno, on dělá mixtapy, kde si zve hosty, které ty nezaplatíš ani z hypotéky.

Na svém kontě má čtyři regulérní desky. Ta poslední se datuje z roku 2014 a nesla název “Märtyer“. O rok později vydal mixtape „Rap Genius“ a i v roce 2016 je tu s dalším dílem. Tentokrát se jedná o „Essahdamus“. Opět ryzí štýlo s nezaměnitelným charismatickým hlasem. Vyšlo 28. října pod Sony Music a ve svém báglu nese 18 věcí. Na malovaném coveru můžeš vidět malého Savase, jak míří z Turecka do Německa, aby přepsal historii tamního rapu. 

Vyjmenovávat všechny hosty by zabralo celý další odstavec, ale věř, že se jedná o skutečnou smetánku tamní scény, ale i libozvučné jméno z Ameriky. V tracklistu najdeš totiž blázna, který si říká The Rugged Man. Z historie víme, že pojem mixtape u tohoto interpreta vůbec nic nedegraduje. Opět čekej těžkej útok na ego, udávání tempa a výchovu scény tak, jak to nikdo v Německu neumí. Exkluzivní beaty dodávají celému dílu šťávu. Kdejaký rapper by tohle vydal jako své nejlepší album, ale Kool Savas míří výš a německý tejp roku bere jen jako únikovku před volnem a nic neděláním. 

Tracklist:

01. Anekdoten aus Istanbul 2 (Skit)
02. Surrender feat. Polina
03. Baby ich bin ein Rapper feat. KC Rebell
04. Ich bin fertig
05. Triumph feat. Sido, Azad & Adesse
06. Essahdamus
07. Holy (Skit)
08. Rapper wie Du feat. MOR
09. Auge
10. Ernst gemeint feat. Olli Banjo, PA Sports & Moe Mitchell
11. Steinzeit feat. Laas Unltd. & Karen Firlej
12. Sneakers & Heels feat. Milonair, Samson Jones & Remoe
13. On & On feat. Gentleman, PA Sports & Vega
14. Wahre Liebe feat. Samy Deluxe & R.A. The Rugged Man
15. Candyman
16. Luftschlösser feat. Abaz
17. Auf Euch gehört (Interlude) feat. Karen Firlej & Remoe
18. Essah, Essah feat. Karen Firlej

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná